To są najgorsze punkty gastronomiczne w centrum handlowym w Ameryce?

pusty punkt gastronomiczny w centrum handlowym? Facebook

Bądźmy szczerzy, tak naprawdę nie ma nic takiego jak food court w centrum handlowym. Dobry food court w centrum handlowym oferuje szereg opcji kulinarnych z całego świata. Niezależnie od tego, czy chodzi o azjatyckie stir-fry, meksykańskie tacos, włoską pizzę czy amerykańskie hamburgery i frytki, znajdziesz je w centrum gastronomicznym.


Teraz oczywiście food courty można znaleźć również na lotniskach, ale centrum handlowe food court to własne szczególne doświadczenie. To miejsce, do którego klienci przychodzą, aby uzupełnić zapasy energii po porannej intensywnej terapii detalicznej i gdzie nastolatki spotykają się z przyjaciółmi. A przynajmniej food court w centrum handlowym jest miejscem, w którym wszystkie te rzeczy? używany wydarzyć się.Nie jest tajemnicą, że zakupy w Ameryce centra handlowe walczą w wyniku boomu na zakupy online. Nadal istnieją dobre centra handlowe z dobrymi food courtami, ale zbyt wiele z nich staje się martwymi strefami aktywności lub ulega powtarzającym się naruszeniom kodeksu zdrowia. Od małych miasteczek po wielkie metropolie, te centra handlowe sądy gastronomiczne znalazły się w trudnych czasach i najlepiej unikać ich podczas następnych zakupów.
A jeśli te food courty znajdują się w lokalnej mekce zakupów ... lepiej zatrzymaj się? McDonald's przed kolejną wyprawą na zakupy.

Centrum handlowe Columbia w Columbia, Missouri

kort gastronomiczny w centrum handlowym w kolumbii? youtube

– Czy ktoś zauważył zapach ścieków na parkingu przed strefą Food Court? To właśnie rozpoczęło jeden Przegląd Yelp centrum handlowego Columbia Mall. „Zapach z kanalizacji” będzie złą wiadomością dla punktów gastronomicznych w centrum handlowym w 100 procentach przypadków. To dość oczywiste, że nic nie psuje apetytu na centrum handlowe chińskie jedzenie jak smród ścieków.Może to centrum handlowe mogło pozostać na naszej liście, gdyby była to tylko jedna zła recenzja, ale tak nie jest. Inny recenzenci mieli narzekania na przykład żebracy żebrzący o pieniądze w strefie gastronomicznej i znajdowanie podejrzanych mysich odchodów na podłodze. Jedna osoba po prostu podsumowała to, mówiąc „ich food court jest walnięty”. Więc co sprawia, że ​​ten food court w centrum handlowym jest taki walący?

A może na początek wydział zdrowia zamknął słynny grill Cajun za jedzenie karaluchów... w jedzeniu! Co gorsza, zapach kanalizacji czy karaluchy... ech, wybieraj.Należy zauważyć, że incydent ze słynnym grillem Cajun — wraz z naruszeniami w Stir Fry 88 miał miejsce w 2012 roku (za pośrednictwem ABC17 News). Niestety, sytuacja nie uległa znacznej poprawie.

Seria śledczych wiadomości lokalnych Za drzwiami kuchni , ujawnił w 2018 roku, że restauracja Villa Italian Kitchen w centrum handlowym miała naruszenia dotyczące niehigienicznych warunków. Być może najlepiej poczekać, aż wrócisz do domu, aby zjeść podczas następnej wyprawy na zakupy do Columbia Mall.

Centrum handlowe Fashion Show w Las Vegas

Sąd gastronomiczny w centrum handlowym w Vegas? youtube

Biorąc pod uwagę, że Las Vegas ma śmieszną liczbę fantastycznych restauracji, jeśli zjesz zły posiłek, ponieważ wybrałeś jedzenie w centrum handlowym, cóż, jest to trudna lekcja do nauczenia.

To powiedziawszy, w mieście takim jak Las Vegas tam, gdzie można zarobić, Fashion Show Mall nie wydaje się zbytnio starać.

W czerwcu 2012 roku restauracja Ichiban z sushi w centrum handlowym została dotknięta 40 błędami (hej!) i po prostu została zamknięta (przez Zjadacz ). Jednak w 2014 roku nie miał tyle szczęścia i w ciągu jednego miesiąca został dotknięty 53 wadami i ostatecznie został zmuszony do zamknięcia swoich drzwi. W tym samym miesiącu druga restauracja sushi w centrum handlowym, Ra Sushi było zamknięte? po raz drugi — pierwszy w 2009 r. — za niewłaściwe przechowywanie żywności i złe środki zwalczania szkodników.

Chociaż te incydenty z restauracjami w centrum handlowym mają już kilka lat, herbata Kung Fu została trafiona naruszenia zdrowia w 2019 roku za brak ciepłej wody.

To ostatnie naruszenie zdrowia może nie być tak wywołujące knebel jak karaluchy w jedzeniu, ale weźmy pod uwagę ogólną Ocena Yelp — ponure dwie i pół gwiazdki. Wydaje się, że ludzie myślą, że stoły są brudne, jedzenie niewiele przekracza jakość fast foodów, a pracownicy są niegrzeczni. Lepiej rzucaj kostką w innym miejscu w Vegas.

handlarz joe trzyma stożek

Galleria Pittsburgh Mills w Tarentum w Pensylwanii

Sąd gastronomiczny młynów pittsburgh youtube

Niektóre food courty w centrach handlowych cierpią z powodu niehigienicznych warunków, podczas gdy inne centra handlowe nie mają w nich nikogo do jedzenia, ponieważ ich food courty mają mniej więcej taką samą aktywność jak miasto duchów. Galleria Pittsburgh Mills to właśnie takie centrum handlowe i wydaje się, że sprawy nie wyglądają dobrze.

Jeśli chodzi o opcje jedzenia, kupujący mogą mieć swoje wybrać pomiędzy Grillowane Subskrypcje Charleys, Panera i jakieś miejsce zwane Królową Kurczaka. Jeśli chodzi o Queen Chicken, ma tylko only dwie recenzje na Yelp i są dość pomieszane, jedna osoba daje mu cztery gwiazdki, a druga tylko jedną gwiazdkę i nazywa jedzenie „okropnym”. Zasadniczo masz szansę 50/50 na dobry lub okropny posiłek.

Jeśli chodzi o resztę food courtu, najwyraźniej? miał Sbarro pizzeria jeszcze w 2017 roku, ale już teraz odszedł . Raport z 2018 r. wykazał, że podobnie jak wiele innych amerykańskich centrów handlowych, Pittsburgh Mills stara się wypełnić swoją ogromną przestrzeń. Kiedy centra handlowe zaczynają się pogarszać, naprawa może być naprawdę trudna.

„W rzeczywistości, gdy masz centrum handlowe, które osiągnęło ten punkt, w którym przepływy pieniężne spadają, a obłożenie spada, rzadko zdarza się, aby centrum handlowe było w stanie odwrócić się i stać się ponownie tętniącym życiem centrum” Edward Dittmer z Morningstar Credit Ratings powiedziany .

Odwiedzającym Pittsburgh Mills lepiej byłoby cieszyć się Panerą, póki mogą, ponieważ opcje jedzenia mogą w każdej chwili stać się szczuplejsze.

Eastland Mall w Columbus, Ohio

Eastland food court youtube

Eastland Mall było miejscem zakupów dla mieszkańców Columbus w stanie Ohio od pół wieku , ale złoty wiek działalności centrum handlowego może się skończyć. Według Wysłanie Kolumba , podobnie jak wiele niegdyś wspaniałych centrów handlowych, Eastland Mall „ledwo się trzyma”, a ostatnie problemy food courtu wydają się to odzwierciedlać.

Na początku 2017 roku restauracja Cajun Express w centrum handlowym została zwycięzcą nagrody „Dirty Dish Award” lokalnej stacji informacyjnej po tym, jak odkryto, że jest zarażona karaluchami. (Co to jest z restauracjami w centrum handlowym Cajun i karaluchami?) Nie byłby to ostatni, który klienci centrum handlowego usłyszeliby o kiepskich warunkach żywnościowych w Cajun Express.

Cięcie do maja 2018 roku, a restauracja okazała się mieć? 14 naruszeń zdrowia przeciwko niemu — jednym jest czarna pleśń w maszynie do lodu. Na plus, tym razem bez karaluchów — brawo!

Recenzenci ogólnie zgadzają się, że centrum handlowe widziało lepsze dni i jego dwugwiazdkowa ocena Yelp odzwierciedla to. Jeden recenzent powiedział, że chociaż centrum handlowe zajmowało szczególne miejsce w dzieciństwie, było raczej opuszczone podczas ostatniej podróży, a inny recenzent skarżył się na przemoc w okolicy. Październik 2019 raport o strzelaninie przy wejściu do food courtu centrum handlowego wydaje się potwierdzać tę troskę.

Jak powiedzieliśmy, centrum handlowe widziało znacznie lepsze dni.

Centrum handlowe Galleria w Fort Lauderdale na Florydzie

galeria handlowa na florydzie Facebook

W przeciwieństwie do wielu innych centrów handlowych na naszej liście, Galleria Mall na pierwszy rzut oka nie wydaje się tak brudna i przygnębiająca, jak inne food courty. ZA Przegląd 2012 z Wewnątrz Fort Lauderdale posunął się do stwierdzenia, że ​​był „czysty” i „piękny”. Nie ekscytuj się jednak wizytą, wciąż ma pod ręką wiele problemów, których rozsądnie byłoby omijać.

Centrum handlowe ma na celu przekroczenie standardowego fast foodu, który zaśmieca tak wiele centrów gastronomicznych w centrum handlowym i oferuje jedzenie z wyższej półki. Niestety jego jedzenie wydaje się być poniżej oczekiwań. Recenzent określił pracowników jako „niekompetentnych” i powiedział, że „pieczeń to po prostu śmieci”.

Publikacja ponownie odwiedziła food court w 2016 roku i zauważyła, że ​​chociaż atmosfera nie była zła, jedzenie i obsługa wciąż były okropne. Kolejny food court? gość na TripAdvisor opisał wizytę w 2017 roku jako rozczarowanie słabą różnorodnością do wyboru. Podobnie jak wiele innych punktów gastronomicznych w centrum handlowym na naszej liście, The Galleria Mall nie jest obcy, że został zamknięty przez departament zdrowia i został tymczasowo zamknięte w 2014 r. bo zgadliście... plaga gryzoni i szkodników.

Jeśli chodzi o recenzje w centrum handlowym , są ogólnie dość wymieszani z ludźmi, którzy twierdzą, że wybór sklepów jest przyzwoity, ale że „brakuje dobrej jakości food courtu”.

Valley Plaza w Bakersfield w Kalifornii

centrum handlowe dolina plaza squiz sklep Facebook

Być może kiedyś mieszkańcy Bakersfield byli fanami zakupów i jedzenia w centrum handlowym Valley Plaza, ale te czasy już dawno minęły. Jeden Recenzent Yelp Kto powiedział, że chodzi do centrum handlowego od wczesnych lat 90., opisał food court jako „najgorszy” food court, jaki kiedykolwiek widzieli w centrum handlowym. To nie jest do końca aprobata dla jedzenia tam.

Więc co jest złego w tym food court w centrum handlowym? Cóż, o jadłodajniach w centrum handlowym powiedziało centrum handlowe zarządzanie w 2016 r. nie odkładać niczego do zlewu z powodu problemów z hydrauliką. Naturalnie, to uniosło brwi, a departament zdrowia dość szybko cofnął zezwolenia wszystkim dziewięciu sprzedawcom żywności i odciął cały sąd żywnościowy.

Niestety, nie był to też jednorazowy wypadek dla Valley Plaza. Departament zdrowia wszczął kolejne śledztwo w sądzie żywnościowym w 2017 roku po zgłoszono „nieprzyjemny zapach” . Nigdy nie podjęto żadnych działań, ale daj spokój, nikt nie chce cieszyć się pizzą w centrum handlowym z nieprzyjemnym smrodem w powietrzu.

Niektórzy niedawni odwiedzający centrum handlowe twierdzą, że co roku spada z góry i staje się centrum dla działalność przestępcza . „Jedyną rzeczą, jaką to miejsce ma dla nich, jest Sklep Apple i Sephora”, przeczytaj jedną recenzję z sierpnia 2019 r. „Po usłyszeniu, jak brudny i obrzydliwy jest food court, nigdy więcej tu nie zjem”.

Centrum handlowe Aventura w Aventura na Florydzie

wejście do centrum przygód Facebook

Niektóre sądy żywnościowe w centrach handlowych robią wszystko po tym, jak zostały trafione złym raportem z wydziału zdrowia. Inni jednak wydają się słabnąć przez kolejne miesiące lub lata.

Centrum handlowe Aventura wcale nie jest tym, co można by uznać za wysypisko centrum handlowego. Ogromne centrum handlowe zostało otwarte w 1983 roku i zgodnie z Nowe czasy w Miami , to drugie miejsce po Mall of America pod względem powierzchni. Centrum handlowe ma również tablicę luksusowe sklepy jak Burberry, Cartier, Gucci i Louis Vuitton. Pod wrażeniem?

marki mleka czekoladowego

Cóż, nie bądź, ponieważ historia centrum handlowego dotycząca czystości jego oferty żywnościowej jest dość pobieżna. W 2010 roku restauracja Che Pasta w centrum handlowym została zamknięta z powodu 15 naruszeń związanych z plagą gryzoni i niewłaściwym przechowywaniem żywności (poprzez Strażnik Słońca Południowej Florydy ). Eksterminatorzy z Miami mieli ponownie więcej pracy w 2017 roku, kiedy centrum handlowe Sbarros stwierdzono, że ma „problem z gryzoniem”.

Rzeczy w centrum handlowym Aventura nadal wydają się nie być takie wspaniałe i Miami Herald zgłoszone że dwa razy we wrześniu 2019 r. dwie restauracje w centrach handlowych znalazły się na liście „Sick and Shut Down”. W jednej z restauracji znaleziono rój much unoszących się wokół baru sushi. Wspomniano również o piekarni w centrum handlowym za to, że „25+ żywych much latających wokół ciastek”. Kto wie, czy to ten sam rój much z sushi baru, ale tak czy inaczej... fuj!

Centrum St. Charles Towne w Waldorf, Maryland

Centrum handlowe St Charles Facebook

Centrum handlowe St. Charles Towne Center ma złą reputację wśród mieszkańców, ponieważ jest nieczystym miejscem do jedzenia po całym dniu zakupów. Wiadomości lokalne dochodzenie w 2019 r ujawnił, że food court miał swój udział w problemach z gryzoniami i szkodnikami.

„Kiedyś było tam miejsce na ciasteczka, widziałem już karalucha biegającego po ich ciasteczkach” – powiedział Donte Powell, kupujący w centrum handlowym. — A potem było tu kiedyś miejsce na skrzydle i widziałem, jak spod ich kasy wyłania się karaluch. Tam widziałem karaluchy w Papież '

Lokalne wiadomości podały, że podczas swojego reportażu zauważyli nawet karalucha „zaledwie kilka metrów od jedzenia” w azjatyckiej restauracji Chao Oriental Eatery w centrum handlowym. Eww.

Kilka recenzji w 2018 i 2019 roku wydawało się wyrażać podobne skargi na food court w centrum handlowym, nazywając to 'obrzydliwy' i 'obrzydliwy.' Inni klienci centrum handlowego narzekał na słabe bezpieczeństwo i po prostu zwyczajnie złe jedzenie . Może ten food court w centrum handlowym będzie mógł się odwrócić, ale w międzyczasie jedz ostrożnie.

Greendale Mall w Worcester, Massachusetts

centrum handlowe greendale youtube

Według Strona internetowa Greendale Mall , mają do wyboru dwie lokale gastronomiczne, jeśli chodzi o opcje gastronomiczne. Zgadza się, tylko dwa. Jeśli nie masz ochoty na tacos lub stir-fry, to szkoda, że ​​nie masz szczęścia.

Chociaż taco joint nie ma strasznych recenzji, tego samego nie można powiedzieć o Stir Fry 88. Ma tylko pięć opinie na Yelp a trzech z nich dało temu miejscu tylko jedną gwiazdkę. Jedna osoba powiedziała, że ​​nawet nie wyszła z centrum handlowego, zanim zachorowała po jedzeniu. Tak! Lepiej idź z tacos podczas następnej wizyty na zakupach.

Chociaż ogólna ocena Stir Fry 88 wynosi zaledwie 2,5 gwiazdki, jakoś udało jej się pokonać samo centrum handlowe, które ma tylko smutna, smutna ocena 1,5 gwiazdki. Opisani ludzie ogólny zapach strefy gastronomicznej jako „stary” i powiedział, że wydawało się, że „zatrucie pokarmowe czeka, aby się wydarzyć”.

Smutne istnienie Greendale Mall i jego żałosna wymówka dla food courtu – jeśli możesz nawet nazwać dwie restauracje „food court” – wystarczyły, by wylądować na samym dnie Msza na żywo lista rankingów centrów handlowych . Z 40 centrami handlowymi przed sobą, będzie to długa, długa wspinaczka, jeśli ten food court w centrum handlowym chce wrócić.

Centrum handlowe Indiana w stanie Indiana, Pensylwania Pen

indiana centrum handlowe capri pizza? youtube

Wiesz, że reputacja Twojego food courtu w centrum handlowym nie jest na szczycie, gdy samo centrum handlowe ma wideo poświęcone temu na YouTube pod tytułem „Dead Mall… Wiejska katastrofa”. Dziesięciominutowy film i jego niesamowita muzyka z syntezatorów i klawiszy z lat 80. ukazują pustkę centrum handlowego i dostarczają dość interesujących faktów (które nie wszystkie są weryfikowalne).

Podczas gdy samo centrum handlowe ma kwadratowy materiał Zgodnie z filmem o powierzchni 456 000 stóp kwadratowych, jego oferta żywnościowa jest w najlepszym razie skromna. Podobnie jak Greendale Mall, Indiana Mall również ma tylko dwa miejsca do jedzenia . Jednym z takich miejsc jest solidne centrum handlowe, Auntie Anne's, a drugim pizzeria o nazwie Capri Pizza. Przepraszam dzieci, to wszystko.

Gazeta Indiany zgłoszone w 2018 r. , że firma będąca właścicielem centrum handlowego próbowała wprowadzić nowe biznesy i w kwietniu 2019 r został ogłoszony że Kohl's dołączy do JCPenny jako drugi dom towarowy w centrum handlowym.

Teraz, oczywiście, Kohls nie rozszerza oferty gastronomicznej, ale nigdy nie wiadomo, biznes przyciąga biznes, więc być może Indiana Mall będzie w końcu działać nawet w trzech punktach gastronomicznych. Tymczasem Capri Pizza przypomina ludziom w centrum handlowym Strona Yelp że są „nadal otwarte”.

mielona wołowina brązowa w lodówce

Trzymaj się, Capri Pizza.

Centrum handlowe Fort Steuben w Steubenville, Ohio

centrum handlowe fort steuben youtube

To nigdy nie jest dobry znak dla centrum handlowego, gdy ma swój własny opis na stronie internetowej Deadmalls.com . Chociaż nie można obwiniać za upadek całego artykułu, który podkreśla upadek centrum handlowego, nie pomaga on.

Czerwiec 2019 recenzja na TripAdvisor powiedział, że centrum handlowe „minęło już swoją świetność” i pozostało tylko „kilka przeciętnych restauracji”. Mówiąc o tych „przeciętnych restauracjach”, oferty żywnościowe w tym centrum handlowym nie są zbyt kuszące. Oferują odwiedzającym wspaniałe amerykańskie ciasteczka, ale jeśli chcesz prawdziwego posiłku, jesteś dość ograniczony. Jest miejsce o nazwie Homemade Buffet, The Ville Restaurant & Bar, Eat'n Park i Zajazd w Teksasie który nie jest nawet połączony z centrum handlowym, więc czy możemy to w ogóle liczyć?

Jeśli chodzi o trzy wspomniane oferty żywności, restauracja Ville miała tylko 1,5 gwiazdki? na Yelp a ludzie nazywają to „obrzydliwym” i „w najlepszym razie przeciętnym”. Byłoby miło, gdyby Eat'n Park i Domowy bufet były nieoszlifowane diamenty, ale niestety słabe recenzje dla obu mówią inaczej.

Jeśli rzeczywiście dostaniesz dobry posiłek podczas wizyty w tym centrum handlowym, uważaj się za szczęściarza.