To najlepsza kanapka śniadaniowa typu fast food?

kanapka śniadaniowa

Śniadanie to jedyny posiłek, który najchętniej jemy w biegu (lub z jedną ręką na kierownicy), ale paradoksalnie może być też jednym z najmniej przenośnych. Czy kiedykolwiek próbowałeś balansować miską płatków zbożowych podczas jazdy? Talerz bekonu i jajek nie będzie dużo lepszy, podobnie jak stos naleśników. Mógłbyś po prostu pójść drogą tylko z kawą — ale okazuje się, że picie kawy na pusty żołądek po prostu prosi o kłopoty.


Na szczęście jakiś geniusz wpadł w końcu na pomysł, na który czekał świat — kanapkę śniadaniową. Znakomity! Ten posiłek na wynos może nie zawsze jest najzdrowszą opcją, ale włoży coś w brzuch, więc nie będziesz musiał zaczynać dnia głodny.Istnieje wiele różnych rodzajów kanapek śniadaniowych: wrapy, burrito, biszkopty, croissant-wiches, bajgiel, angielskie muffinki, naleśniki, pączki i nie zapominajmy o niesławnym (obecnie wycofanym) taco waflowym. Są nawet kanapki śniadaniowe zrobione ze zwykłego starego chleba (patrz rysunek). Nadzienia mogą zawierać dowolne lub wszystkie z następujących: jajka, ser, kiełbasa, bekon, szynka, kurczak, stek i warzywa.
Przy tak szerokiej gamie opcji trudno wyróżnić jedną jako najlepszą. Jedna kanapka śniadaniowa została jednak wybrana jako najlepsza z najlepszych przez kilka głównych witryn z recenzjami, a także znalazła się na szczycie sondażu opinii publicznej — i możesz być zszokowany, słysząc, że to nic innego jak stare dobre jajko McMuffin !

Dlaczego kanapka śniadaniowa McDonald's jest na szczycie listy?

Jajko McMuffin Justin Sullivan/Getty Images

Wprowadzony w 1971 roku Egg McMuffin może być najstarszą kanapką śniadaniową dostępną w każdej sieci fast foodów, ale wciąż ma wielu fanów. Insider biznesowy” Recenzent przetestował autorskie kanapki śniadaniowe Starbucks, Burger King, Wendy , Dunkin' , i Laska-fil-A jak również McDonald's , i okazało się, że Egg McMuffin jest 'zdecydowanie najsmaczniejszą i najlepiej zbilansowaną kanapką', a przy zaledwie 290 kaloriach, nie do końca przełamuje dietę, jaką można by przypuszczać.Wtajemniczony przywiązani do degustacji tylko kanapek z kiełbasą, jajkiem i serem, a ich recenzja umieściła Sausage McMuffin na drugim miejscu za Chick-fil-A's, ale powiedział, że dla każdego, kto woli angielską babeczkę od herbatnika, byłby to najlepszy wybór. Opisali mieszankę tekstury i smaku McMuffin jako po prostu „doskonałą”.

Wreszcie, Ranker , ankieta opinii publicznej wykazała, że ​​Sausage McMuffin with Egg jest ulubioną kanapką śniadaniową i drugim ulubionym produktem śniadaniowym — znalazła się za innym Menu śniadaniowe McDonald's przedmiot, łańcuch popularne ziemniaki ziemniaczane .