Prawda o restauracjach Giuliany i Billa Rancica

Giuliana i Bill Rancic Taylor Hill/Getty Images

Ameryka kocha mocną parę. Beyonce i Jay-Z . John Legend i Chrissy Teigen. Blake Lively i Ryan Reynolds. Kibicujemy ich sukcesom i opłakujemy ich porażki i niedociągnięcia. Nawet z próbą czasu Bill i Giuliana Rancic rozkwitli . Zgromadzili imperium, które obejmuje nie tylko przedsięwzięcia telewizyjne ale wielkie sukcesy w branża restauracyjna . Już w 2004 roku publiczność po raz pierwszy spotkała Billa, gdy był jednym z 16 zawodników walczących o pracę w pierwszym sezonie przebojowego reality show NBC, Uczeń . Poszedł do wygrać ten inauguracyjny sezon i zarządzać budową z atut hotel w jego rodzinnym mieście Chicago. Urzeczony widz, początkujący dziennikarz i gospodarz rozrywki na MI! Kanał , wtedy Giuliana DePandi postanowiła zamienić biznes w przyjemność, gdy when nadarzyła się okazja do przeprowadzenia wywiadu z Billem . Reszta, jak mówią, to historia.


Oni mają zaprezentowali swoją historię miłosną przed kamerami na własnym reality show, Giuliana i Bill, w Style Network, a nawet powiedział wszystko we współautorstwie 2010 New York Times najlepiej sprzedające się wydanie książki. Od tego czasu The Rancics przetłumaczyli swoje umiejętności przed kamerą i na sali konferencyjnej, aby stać się potężnymi graczami na bezwzględnej scenie kulinarnej w Chicago. Marka RPM jest obecnie w Chicago synonimem doskonałej kuchni i wyjątkowej obsługi. Odsuńmy zasłonę, aby poznać prawdę o restauracjach Giuliany i Billa Rancica.Pierwotnym zamiarem Giuliany i Billa Rancica była mała restauracja

Giuliana i Bill Rancic Presley Ann/Getty Images

Pomysł na pierwsze przedsięwzięcie Giuliany i Billa Rancica w branży restauracyjnej zrodził się w ich reality show. Matka Giuliany, Mama DePandi, była ukochaną osobą w serialu i zawsze była tam, aby dorzucić dwa centy, jednocześnie gotując włoską ucztę. Korzenie DePandi sięgają Włoch, a Giuliana nawet się tam urodziła. Według wywiadu z Otwórz tabelę , krzyk fanów był zbyt silny, by go zignorować, i tak narodził się pomysł, aby otworzyć Mama DePandi's w Chicago.
Pierwotnym zamiarem Mama DePandi's było bycie klasycznym, oldschoolowym włoska restauracja , jak te z głośną muzyką akordeonową grającą w tle podczas kolacji na obrusach w biało-czerwoną kratkę. W tej 40-osobowej restauracji na przedmieściach Chicago, rodzinnego miasta Billa, lało się wino. Rancis byli powolni i metodyczni w procesie zarówno zbliżania się, jak i… zabawę na restauracyjnej arenie . Wiedzieli, że aby osiągnąć sukces i przetrwać scenę restauracyjną w Wietrznym Mieście, kluczowe było położenie nacisku na jakość jedzenia.

RPM Italian była pierwszą restauracją Giuliany i Billa Rancica, która została otwarta w Chicago

Rpm włoska restauracja chicago, Giuliana i Bill Rancic Facebook

Czy Google Mama DePandi's w Chicago? Prawdopodobnie odkryłeś, że nie ma miejsca o takiej nazwie i nigdy nie było. Pomysł faktycznie przekształcił się w coś znacznie większego niż Giuliana i Bill Rancic kiedykolwiek wyobrażali sobie. RPM włoski , lokal o powierzchni 10 000 stóp kwadratowych w Chicago River North, otworzył swoje podwoje na początku 2012 roku. Współczesny elegancki design stanowi ostry kontrast z pierwotnie wymyślonym włoskim miejscem z dziurą w ścianie, ale wypełnił bardzo potrzebną pustkę w lokalnej scenie restauracyjnej.Menu zawiera a kilka hołdów dla Mamy DePandi w postaci jej autorskich dań, ale więcej uwagi poświęca się włoskim małym talerzom i wielkoformatowym potrawom przeznaczonym do dzielenia się. Ulubione obejmują świeża domowa ricotta z focaccią rozmarynową i obsługa szynki który zawiera mięso starzone na 600 dni. W morzu głośnych włoskich miejsc, RPM Italian podbił mieszkańców i gości zarówno. Chociaż jest to dalekie od tego, co miało być Mama DePandi, jest to miejsce, w którym zamożni zbierają się nad węglowodanami i są tylko pierwszym z wielu sukcesów, które odnieśli Bill i Giuliana.

Restauracje Giuliany i Billa Rancica współpracują z najlepszymi w branży

Giuliana i Bill Rancic w restauracji? Paul Marotta/Getty Images

Gdy Giuliana i Bill Rancic marzyli o swoim włoskim miejscu, podeszli do nich jedni z największych mocarzy w biznesie, Sałata Cię Zabawi . Kieruje nim RJ. Melman, Jerrod Melman, Molly Melman i ich ojciec Richard Melman, LEYE (w skrócie) prowadzą ponad 120 najbardziej udanych restauracji w Chicago, Las Vegas, Los Angeles i nie tylko. Ich założyciel, Richard Melman odebrał nawet nagrodę James Beard Foundation Lifetime Achievement Award w 2015 roku. Lettuce Entertain Skorzystałeś z okazji, by pomóc Rancisom, gdy przedsiębiorstwo po raz pierwszy złapało wiatr na ich włoskiej koncepcji.W oparciu o ich długi rodowód i doświadczenie, zbliżyli się do Rancisów i zachęcił ich do myślenia poza Mama DePandi, ponieważ czuli, że przywołuje on przestarzałe obrazy włoskiego Starego Świata i dlatego może napotkać ograniczenia. Bill Rancic wyjaśnił związek: „Upewniliśmy się, że będzie to właściwe partnerstwo, ponieważ to jest ważne. Nie chcesz wejść z kimś w interesy i to nie wyjdzie. Zdecydowanie nie spieszyliśmy się, a oni poznali nas, my poznaliśmy ich i wyszło świetnie”. Taki był początek owocnego związku, którego partnerami pozostają do dziś.

Grupa RPM restauracji Giuliana i Bill Rancic dominuje w Chicago

Giuliana i Bill Rancic

Giuliana i Bill Rancic and Lettuce Entertain Otworzyliście RPM Italian i nigdy nie oglądałem się za siebie. Miażdżący sukces ich pierwszego przedsięwzięcia doprowadził do bardzo oczekiwanego otwarcia ich następnego spotu, Stek RPM , w lecie 2014 . Chicago może być miastem przepełnionym restauracjami serwującymi steki, ale RPM Steak ma swoje. Podczas gdy wiele steków ma tutaj bardziej oldschoolowy klimat (pomyśl o budkach z ciemnego drewna i mężczyznach w garniturach popijających martini), RPM Steak ma grać dla młodszego tłumu. Oczywiście znajdziesz swój zwykli podejrzani w menu , w tym jakość kawałki mięsa i gwiezdny owoce morza , ale spodoba ci się w bardziej współczesnym, choć nieco scenicznym otoczeniu.

Poza atmosferą, ta restauracja zdobyła wiele nagród i wyróżnień, w tym uznanie od Michelin na swojej krótkiej liście jako jeden z najlepszych steków w Chicago . Może to częściowo wynikać z podejścia bardziej ukierunkowanego na szefa kuchni niż nieformalnego steku. Zespół starannie wybiera kilkanaście różnych kawałków mięsa i pozyskuje je z całego świata . Każdej nocy można znaleźć japoński stek Kobe A5 lub 20-uncjowy ribeye od Slagel Farm w Illinois. Nie będziesz też chciał przeoczyć ich opcji bez steków, takich jak ich podpis boczek grubo krojony z polewą z fasoli bourbon-wanilia lub krabem królewskim pieczonym na węglu.

Od tego czasu restauracje Giuliana i Bill Rancic rozszerzyły się poza Chicago

Giuliana i Bill Rancic

Po wzmożonym sukcesie dwóch zakładów w Chicago, Giuliana i Bill Rancic oraz Lettuce Entertain, dostrzegłeś możliwość wprowadzenia swoich unikalnych pomysłów do innych miast. RPM włoski zadebiutował swoją drugą lokalizacją w 2016 w Waszyngtonie Mieszczący się w dawnym budynku NPR, otwarcie było gwiazdorski romans , wnosząc ze sobą odrobinę glamouru do czasami statycznego i być może sennego miasta. Według waszyngtoński , Rancici nie są pierwszymi celebrytami, którzy próbują tchnąć życie w stare miasto, ale mogą być pierwszymi, którzy dostarczają naprawdę dobre jedzenie.

Od tamtego czasu konsekwentnie prezentują miejscowym i przyjezdnym turystom, którzy gromadzą się na miejscu, aby zobaczyć kogoś ważnego, niezmiennie dobre włoskie i amerykańskie przekąski. Chociaż to było? spotkał się z pewną rezerwą przez krytyków (może są trochę zblazowani), jest to mile widziany dodatek do obszaru, który nie jest dokładnie znany z włoskiej sceny. Popularne dania to m.in. domowe carpaccio z wołowiny Wagyu i ciasta bezowe który jest podpalony przy stole.

Giuliana i Bill Rancic są dość zajęci poza swoimi restauracjami?

Giuliana i Bill Rancic Roy Rochlin/Getty Images

Nic dziwnego, że chociaż Giuliana i Bill Rancic są teraz odnoszącymi sukcesy restauracjami, ich przedsiębiorczość jest mocno zakorzeniona w ich telewizyjnych korzeniach. Giuliana przeprowadziła się z Włoch do Ameryki i przypisuje lokalnym prezenterom wiadomości, pomagając jej w nauce angielskiego . Po uzyskaniu tytułu magistra przybyła do Los Angeles nie znając duszy i wspięła się na E! Sieć po pracy w kancelariach i pełnieniu funkcji osobistego asystenta. Wreszcie dostała występ jako prowadząca Policja mody E! i Żyj z czerwonego dywanu . ona ma od zmniejszyła swoją pracę telewizyjną skupić się na wychowaniu syna, Duke'a.

Bill Rancic, absolwent Uniwersytet Loyola w Chicago , odniosła sukces w telewizji w pierwszym sezonie Uczeń . Następnie zajął się budową Trump Tower w Chicago , ale jego miłość do rozrywki ponownie wylądowała po drugiej stronie kamery. Od tego czasu prowadził wiele programów telewizyjnych typu reality show, w tym NBC Universal W pętli z iVillage i Mamy na myśli biznes na A&E . Jego miłość do gotowania sprawiła, że ​​został gospodarzem Sieć spożywcza konkurencyjne serie gotowania Kuchnia Kasyno . Dzięki udanej działalności restauracyjnej i skupieniu się na rodzinie, telewizja zajęła teraz trochę miejsca na tyłach innych przedsięwzięć, w tym restauracji i Nieruchomości w Chicago .

Restauracje Giuliana i Bill Rancic oferują pozycje menu inspirowane ich rodzinami

Giuliana i Bill Rancic Facebook

W ich działaniach widać, że Giuliana i Bill Rancic stawiają rodzinę na pierwszym miejscu. Ponieważ narodziny ich syna, księcia , ich priorytety odsunęły się od światła reflektorów i kolekcjonowania nieruchomości i skupiły się bardziej na swoim wewnętrznym kręgu. W ich restauracjach znajdziesz subtelne ukłony w stronę najważniejszych osób w ich życiu. W RPM Steak znajdziesz jeden z ich charakterystycznych kawałków, który jest dziesięciouncjowym filetem z ribeye, czule nazwanym Książę po ich ośmioletnim synu.

Wiele można przypisać Mamie DePandi, a Bill i Giuliana uważali, że ważne jest, aby przepisy jej rodziny odgrywały kluczową rolę w ich menu. Od czasu debiutu RPM Italian, Bucatini Mamy DePandi od dawna jest ulubieńcem fanów i zawiera świeży makaron, ręcznie tarty parmezan i mocny sos pomodoro. Dostępne w menu w obu zakładach RPM we Włoszech przepis matki Giuliany jest uosobieniem klasycznego włoskiego jedzenia typu comfort food i jest nieustannie chwalony przez uwielbiających gości . Jeśli czujesz się na siłach, Sałata Entertain Udostępniłeś przepis .

Prezydent Obama jest nawet fanem restauracji Giuliany i Billa Rancica

Obama je u Giuliany i Billa Rancica Michael M. Santiago/Getty Images

Według Chicago Tribune , motto RPM może równie dobrze brzmieć: „Dla celebrytów, przez celebrytów”. Zarówno RPM Italian, jak i RPM Steak stały się ulubieńcami lokalnych osobistości, a nawet przyciągają klientów znanych na całym świecie celebrytów. To miejsca do zobaczenia i do bycia widzianym. Oprócz ich otwarć, które są mile widziane tych znanych, ich lista stałych bywalców jest imponująca także. Tylko w pierwszym roku swojej działalności RPM Italian w Chicago gościło takie osoby jak LeBron James, Michelle Obama (więcej na ten temat), Ashton Kutcher i Michael Jordan, z stali bywalcy, w tym Jenny McCarthy i Lady Gaga .

Najbardziej królewskim z grona może być Obama rodzina. Restauracja niewiele o tym wiedziała? pojawiłaby się wtedy pierwsza dama Michelle Obama . Ona później pokaż się ponownie z grupą przyjaciół i zjedz obiad na risotto z białymi truflami i ostrygami Wianno. Były prezydent Barack Obama niedawno jadł obiad w RPM Steak podczas uroczystości NBA All-Star Weekend, a to nie była nawet jego pierwsza wizyta. Według Ludzie , odwiedził wcześniej ze starszym doradcą Białego Domu, Valerie Jarrett, i ucztował na sezonowanym na sucho steku z kości w Kansas City i wielkim talerzu owoców morza.

Restauracje Giuliana i Bill Rancic mają teraz miejsce skoncentrowane na owocach morza

wieża z owocami morza w Giuliana i Bill Rancic Facebook

Po wyrzuceniu dość imponujących owoców morza w swoich restauracjach, takich jak ich Pikantny Homar Miso i Colossal Tiger Prawns, Giuliana and Bill Rancic and Lettuce Entertain Zdecydowałeś się wskoczyć na mętne wody z ekskluzywną restauracją serwującą owoce morza. Rok 2020 może być, delikatnie mówiąc, trochę za rok, ale to ich nie spowolniło. RPM Owoce morza otwarto wzdłuż rzeki w centrum Chicago na początku 2020 roku. W ramach czteropiętrowego megapleksu restauracyjnego, to przedsięwzięcie RPM skupia się na świeżych owocach morza z boku kilku poważnych, fantazyjnych spodni i wspaniałymi widokami na nabrzeże i miasto.

Główne atrakcje menu obejmują duże pazury kraba z Florydy i 180 $ wieża z owocami morza? który jest pełen homarów z Maine, krewetek, ostryg ze wschodniego i zachodniego wybrzeża oraz kraba królewskiego z Alaski. Chociaż restauracja jest ekskluzywna, Rancici nie zapomnieli o swoich korzeniach. Ulubione menu to hołd dla klasycznego dania z Chicago, Shrimp DeJonghe. Tradycyjnie z krewetkami, Interpretacja RPM Seafood dania zamienia skorupiaki na kraba Peekytoe, który jest następnie smażony na maśle, parmezanie i przyprawach. Jest też mnóstwo miłości dla miłośników ziemi, w tym suszona wołowina Porterhouse w skromnej cenie 250 USD.

Bill Rancic ma osobiste powiązania z Chicago

Bill Rancianci Roy Rochlin/Getty Images

Bill Rancic mógł osiągnąć sukces w sali konferencyjnej, a potem w Hollywood, ale trzyma się swoich skromnych początków w Chicago. urodzony i wychowany w Chicago dorastał na przedmieściach Orland Park i odniósł swój własny sukces w mieście. Jego praca z organizacją Trumpa doprowadziła go do objęcia kierownictwa jednego z najbardziej ambitnych projektów na horyzoncie, Trump Tower Chicago. Również początkujący potentat nieruchomości , jego nabytki w mieście obejmują stuletni dom szeregowy Gold Coast, który gruntownie wyremontował, mieszkanie na 50. piętrze poszukiwanego budynku Park Tower na Magnificent Mile oraz XIX-wieczny dom na Bellevue Place.

Nic dziwnego, że postanowił odcisnąć swoje piętno na scenie kulinarnej. Bill powiedział… Sieć spożywcza : „Moim ulubionym miastem kulinarnym jest niewątpliwie Chicago – nie tylko dlatego, że mamy tam dwie restauracje, ale jest to miasto, przez które można dosłownie zjeść, od pizzerii Giordano po niesamowitą scenę niezależnych restauracji, takich jak Girl and the Koza. Mogę iść i iść. Mamy w Chicago naprawdę niesamowitych szefów kuchni, którzy w końcu zdobywają uznanie, na jakie zasługują”.

Giuliana Rancic ma własną linię win

Giuliana Rancič Rich Fury/Getty Images

Podczas gdy Bill Rancic jest ewidentnie odnoszącym sukcesy przedsiębiorcą, jego żona Giuliana z pewnością również się trzyma. Włosko-amerykańska osobowość rozrywkowa imponująco uzyskała tytuł magistra dziennikarstwa i stała się stałym elementem telewizji. Z obowiązkami gospodarza, a nawet Dzień Emmy wygrywa korespondentka postanowiła rozszerzyć swoje imperium, jednocześnie uznając swoje korzenie.

Wystartowała osoba, która przezwyciężyła raka piersi Giuliana Prosecco we współpracy z Billem Terlato , CEO Terlato Wines, firmy znanej przede wszystkim z wprowadzenia amerykańskiej palety do włoskich win wysokiej jakości. Ten szampan, pochodzący z północnych Włoch, to prosecco DOC, wyprodukowane w 100% z winogron Glera, które są zbierane w najlepszym włoskim regionie winiarskim, Veneto, a następnie macerowane na zimno. Z finiszem z subtelnymi nutami jabłka i kwiatów, Giuliana Prosecco można znaleźć na listach win RPM, a także w Internecie. Giuliana nie jest obca grze w winogrona, ponieważ wprowadziła również marka wina jednorazowego, Xo, G w 2014r.

Restauracje Giuliana i Bill Rancic mają nawet miejsce inspirowane Wybrzeżem Amalfi

Pizza od Giuliany i Billa Rancic Facebook

Dzięki silnym korzeniom Giuliany w Neapolu i zamiłowaniu Billa do włoskiej kuchni, nic dziwnego, że rozszerzyli RPM poza swoje flagowe włoskie miejsce. Ich pierwsze przedsięwzięcie w casual dining, Pizzeria Portofino, otwarta na słynnym Chicago Riverwalk latem 2019 roku. Giuliana i Bill pobrali się na wybrzeżu Capri , a ta koncepcja jest ich listem miłosnym do Wybrzeża Amalfi, którym mają nadzieję podzielić się z całym Chicago. Pizzeria Portofino dostarcza ręcznie naciąganą pizzę inspirowaną zarówno włoską Riwierą, jak i Chicago.

Odwiedzający znajdą również inspirowane kuchnią śródziemnomorską dania z grillowanych owoców morza i napoje, w tym m.in wybór spritzów (weneckie, Amalfi i Portofino), a także wina nadmorskie. To przystępne miejsce szybko zyskało lojalnych zwolenników dzięki rozsądnym cenom i pożądanej lokalizacji nad wodą. W przypadku większości przedmiotów poniżej 30 USD , to jest dalekie od innych droższych menu Giuliany i Billa Rancica . Chociaż nieco bardziej przemawia do turystów, którzy swobodnie tolerują kiepski posiłek, chętnie odwiedzimy to niemal jachtowe otoczenie, idealne na letnie łyki spritza Aperol.

jak pachnie mielona wołowina

Restauracje Giuliana i Billa Rancica zrewolucjonizowały Chicago Riverfront

Chicago Riverwalk, dom Giuliany i Billa Rancic

Deptak nad rzeką w Chicago to otwarty chodnik dla pieszych, który rozciąga się wzdłuż południowego brzegu śródmieścia. Niegdyś kanał żeglugowy, ten obecnie miejski park oferuje dostęp do łodzi, miejsca na świeżym powietrzu i mnóstwo restauracji zorientowanych na turystów, które od tego czasu stały się główną atrakcją dla odwiedzających Chicago. Miała jedną poważną wadę: brak jakiejkolwiek prawdziwej jakości lokali gastronomicznych, które przyciągnęłyby mieszkańców. Wchodzić: Rancis i sałata bawią was przedsiębiorstwa Enterprise .

Ścisła współpraca z byłym burmistrzem Rahmem Emanuel , Giuliana i Bill Rancic postanowili zmienić Riverwalk w własną atrakcję, która przyciągnie nie tylko turystów, ale także mieszkańców z najwyższej klasy kubkami smakowymi. Centralnym punktem tego ambitnego planu jest otwarty obecnie czteropiętrowy megapleks restauracyjny. Dom RPM Seafood, Pizzeria Portofino i miejsce wydarzeń, to miejsce o powierzchni 35 000 stóp kwadratowych koszt zgłoszonych 50 milionów dolarów $ . Według Trybuna , był to największy projekt wzdłuż rzeki od prawie pięciu dekad.