Nieopowiedziana prawda o pizzy Gatti

Pan Gatti youtube

Jeśli miałeś szczęście pójść do restauracji Mr. Gatti's Pizza, gdy byłeś młodszy, wiesz, jak niesamowity może być ten lokal. Jeśli ty nie były na szczęście, że mogę iść, pozwól nam namalować ci obraz: wyobraź sobie całą zabawę z Chuck E. Ser lub Pizza CiCis ale z lepszymi grami, mniej małych dzieci (i małych dziecięcych zapachów) i droga lepsza pizza. To był pan Gatti's, rodzinna pizza z mnóstwem gier i rozrywek, która wciąż miała pyszne jedzenie dla wszystkich.


Naprawdę, Mr. Gatti's Pizza nie jest typową pizzerią. Jasne, możesz zamówić dowolny rodzaj ciasta i mają dość obszerne menu, ale nacisk w Mr. Gatti's Pizza kładzie się bardziej na całe doświadczenie jedzenia i zabawy. Ale jaka jest historia Pizzy Pana Gatti? Cóż, to całkiem interesujące, a nieopowiedziana prawda o Gatti's Pizza jest taka, że ​​sieć restauracji to znacznie więcej niż tylko pizza.Mr. Gatti's Pizza rozpoczęła się w Teksasie

Tablica pana Gatti Facebook

Jak prawie każda sieciowa restauracja, Mr. Gatti's Pizza zaczynała od małej. Chociaż nie istnieje od wieków i, mniej hiperbolicznie, Pizza Pana Gattiego nie jest tak popularna jak inne ogólnokrajowe mega-sieci pizzy, ma dość interesującą historię. W końcu pizza pana Gatti's nie pojawiła się znikąd. Praca, którą trzeba było zrobić, aby stała się dużą franczyzą w tym, czym jest dzisiaj, zaczęła się naprawdę bardzo skromnie.
Według Strona internetowa Mr. Gatti's Pizza , sieć została uruchomiona w małym miasteczku w Teksasie lata temu, kiedy założyciel James Eure otworzył swoją pierwszą pizzerię w 1964 roku w Stephenville w Teksasie. Chociaż w tamtym czasie nazywano ją po prostu „Pizzerią”, ta pierwsza restauracja miała zasiać ziarno dla biznesu, który rósł do znacznie większych rozmiarów. W 1969 Eure przeniosła się do Austin w Teksasie, gdzie otwarto pierwszą oficjalną pizzę pana Gatti's. Eure nazwała ją Pan Gatti's Pizza na cześć panieńskiego nazwiska jego żony. To całkiem słodka dedykacja dla jego żony, jeśli o nas pytasz, zwłaszcza jeśli lubiła pizzę tak samo, jak bywalcy restauracji pana Gatti. Tak więc, z dość wielkim romantycznym gestem, Pizza pana Gattiego była wyłączona!

To jest ich autorski przepis

Pan Gatti Facebook

W przeciwieństwie do niektórych innych sieci pizzerii, w których wydaje się, że rzeczywista jakość jedzenia jest ostatnią rzeczą, o której ktokolwiek myśli, Pizza Pana Gatti jest dumna ze swojego jedzenia. Co więcej, oczekują, że ich klienci będą mogli usiąść i cieszyć się pizzą bez popychania ich do drzwi. Ze względu na to przywiązanie do jakości i obsługi, przepis na prawdziwą pizzę Pana Gatti's Pizza jest imponujący.Cóż, nie to, że Mr. Gatti's Pizza faktycznie podaje swój własny przepis na ich pyszną pizzę, ponieważ ujawniłoby to centralny element ich działalności. Jednak dają jasno do zrozumienia, że ​​ich żywność nie jest po prostu produkowana tanio lub łatwo. Według Strona internetowa Mr. Gatti's Pizza , ich sos jest zrobiony z „pomidorów świeżo pakowanych cztery godziny przed zbiorami”, a pizze są posypane „wędzonym serem Provolone, który przypomina smak, na którym dorastali nasi klienci”. Brzmi jak idealne uzupełnienie niektórych pepperoni . Wreszcie, ich ciasto na pizzę jest wyrabiane ręcznie każdego dnia, co oznacza, że ​​głodni goście dostaną najlepszej jakości ciasto na pizzę i żadne z tych rzeczy, które chłodziły się w lodówce od wielu dni.

Jak Mr. Gatti's Pizza weszła do branży gier

Dzieci grające w skeeball w grze zręcznościowej Facebook

Teraz, chociaż pizza w Mr. Gatti's Pizza może być pyszna, to nie jedyny powód, dla którego ludzie bywają w sieciowej restauracji. Jak każdy, kto odwiedził pizzę Mr. Gatti's jako dziecko, z pewnością wie, gry w zakładzie były prawdopodobnie najlepszą częścią posiłku. Jednak Mr. Gatti's Pizza nie zawsze zawierała gry i dopiero lata po pierwszym otwarciu Mr. Gatti's w Austin w Teksasie, pokoje gier zadebiutowały.jedzenie papryki duchów

W szczególności, zgodnie z strona internetowa pizzerii Pana Gatti, dopiero w latach 80. kilka pizzerii pana Gatti's zbudowało „najnowocześniejsze pokoje gier”, rozpoczynając ewolucję, która ostatecznie doprowadziła do powstania supersklepu o powierzchni 25 000 stóp kwadratowych, który poświęca 10 000 stóp kwadratowych na kolosalne Midway- wpisz pokój gier. W 1994 roku coraz więcej pizzerii pana Gatti's zaczęło mieć dołączony pokój gier, rozpoczynając ukochaną cechę wielu nowoczesnych lokalizacji pana Gatti. Naprawdę nie ma nic lepszego niż delektowanie się kawałkiem pizzy podczas jedzenia? Pac-Man rywalizacja z najlepszym przyjacielem lub całkowite zmiażdżenie konkurencji w skeeballu. Jeśli nic więcej, migające światła i głośne dźwięki gier są bardzo ekscytujące dla energicznych małych dzieci. Pan Gatti's Pizza całkowicie to rozumie.

Mr. Gatti's Pizza koncentruje się na konkretnym rynku

Rodzinne jedzenie u pana Gatti youtube

Jako restauracja sieciowa Mr. Gatti's Pizza ma oczywiście możliwość otwarcia wielu franczyz. Muszą jednak dokładnie przemyśleć swój budżet i istniejące bazy fanów, co oznacza, że ​​franszyzy pana Gattiego są obecnie otwarte tylko w niektórych obszarach Stanów Zjednoczonych. Niestety, jeśli mieszkasz zbyt daleko na północy, oznacza to, że prawdopodobnie nie masz w pobliżu Pizzy Pana Gatti.

Jako Strona internetowa Mr. Gatti's Pizza stwierdza, że ​​każdy zainteresowany otwarciem nowej franczyzy Mr. Gatti's Pizza musi wiedzieć, że ważne jest strategiczne podejście do lokalizacji. Zgodnie z własnymi badaniami firmy, obecnie istnieje kilka konkretnych stanów, w których pizza pana Gatti's ma największe szanse powodzenia. Ta koncentracja jest dość mocno skoncentrowana na amerykańskim Południu, z kilkoma dodatkowymi rynkami na Zachodzie i Środkowym Zachodzie. Nie tylko państwo ma znaczenie przy rozważaniu nowej franczyzy, ale także jego miasto. Według Strona internetowa firmy , franczyza Mr. Gatti's Pizza może naprawdę dobrze prosperować tylko w mieście o populacji między 60 000 a 250 000. Firma poszukuje również społeczności, w których średni dochód gospodarstwa domowego wynosi od 55 000 do 80 000 USD. Zasadniczo rynek pizzerii pana Gatti's koncentruje się na południowym i środkowym zachodzie, w miastach i miasteczkach z dużą populacją rodzin robotniczych. Miejmy nadzieję, że da im to szansę wylądowania wśród niektórych najlepsze pizzerie w tych stanach? .

Pizza Pana Gatti została kupiona przez inną firmę

Pan Gatti youtube

Chociaż pizza pana Gatti's istniała już od dłuższego czasu, w epoce nowożytnej zdecydowali, że restauracja potrzebuje pewnego rodzaju remontu, aby przyciągnąć większą liczbę klientów. Chociaż Mr. Gatti's Pizza odniosła wiele sukcesów w ciągu dziesięcioleci, w 2015 roku została kupiona przez inną firmę, aby pomóc Mr. Gatti's Pizza kontynuować działalność w najlepszy i najbardziej dochodowy sposób.

Według Pizza Dzisiaj , Mr. Gatti's Pizza została przejęta przez Sovrano, LLC, prywatną grupę kapitałową z siedzibą w Fort Worth w Teksasie. Sovrano starało się „ożywić dotychczasową markę poprzez wykorzystanie jej kluczowych atutów i zaspokojenie popytu konsumentów na wysokiej jakości pizzę w otoczeniu przyjaznym rodzinie”. Michael Poates, prezes Sovrano, wyjaśnił, że grupa wybrała pizzę Mr. Gatti's Pizza, ponieważ „firma jest solidna i rentowna oraz zapewnia doskonałą platformę rozwoju”. Biorąc pod uwagę ciągły sukces franczyzy pizzy po przejęciu jej przez nowego właściciela, wydaje się, że była to dobra decyzja finansowa dla firmy.

czego użyć zamiast estragonu

Ludzie naprawdę lubią pizzę u pana Gatti?

Pan Gatti Facebook

Naprawdę słusznie jest być sceptycznie nastawionym do większości sieciowych restauracji, zwłaszcza pizzerii, ponieważ wydają się one nigdy nie być tak dobre, jak lokalne miejsca z mamą i popem. Ale w Mr. Gatti's Pizza wielu twierdzi, że jedzenie jest tak samo dobre, jak w pięciogwiazdkowej pizzerii. Sama pizza jest naprawdę pożądana, przynajmniej jeśli zdecydujesz się na przeglądanie online recenzji różnych franczyz Mr. Gatti's Pizza.

Recenzje Pizzy Pana Gatti są często bardzo pozytywne, a klienci zachwycają się jedzeniem i ogólnym doświadczeniem kulinarnym. Jeden z recenzentów napisał, że pizza w restauracji Mr. Gatti's Pizza w Plano w Teksasie była z pewnością jedną z tych, o których można by pisać do domu. „To prawdopodobnie najbardziej niedoceniane miejsce na pizzę na świecie” wyjaśnili . „Bardzo dobre ceny, kierownictwo jest bardzo przyjazne, a pizza jest NIESAMOWITA. Jeśli nigdy nie próbowałeś Gatti's, zrób sobie przysługę i zdobądź trochę TERAZ! Inny klient w Houston w Teksasie zachwycało się, że „Bardzo uwielbiam ich pizzę zawsze i wszędzie!!!”

Pan Gatti's Pizza stanęła w obliczu bankructwa

Pan Gatti Facebook

Pomimo pozytywnych recenzji i przejęcia przez grupę private equity w 2015 r., Mr. Gatti's Pizza nadal potrzebował pomocy do 2019 r. W szczególności jako Austin Polityk poinformowano, że Pan Gatti złożył wniosek o upadłość „w celu rozwiązania problemów bankowych i operacyjnych i nie jest wynikiem dobrej kondycji operacyjnej marki. Zgłoszenie nie będzie miało wpływu na operacje na poziomie sklepu. Klienci nie zobaczą żadnych zmian w obsłudze ani jakości naszych produktów”. Firma obiecała ponadto, że będzie nadążać za wszystkimi swoimi rachunkami i nadal pomagać swoim poszczególnym franczyzobiorcom przez cały proces. . Jednak klienci mogli się zastanawiać, czy pan Gatti's dołączy do grona znikające sieci pizzy w całym kraju.

I to było w zasadzie dokładnie to, co się stało. Tak jak KXAN poinformował, że w 2020 r., zaledwie rok od pierwotnego wniosku o ogłoszenie upadłości, Mr. Gatti's Pizza wyszła z bankructwa całkiem dobrze. Travis Smith, wiceprezes ds. marketingu w firmie Mr. Gatti's Pizza powiedział KXAN, „System działa dobrze i przewidujemy silny wzrost na 2020 r. zarówno z istniejących lokalizacji, jak i nowej sprzedaży franczyzowej”. Wygląda na to, że informacje prasowe i oświadczenia były całkiem szczere, ponieważ wydaje się, że Pizza Pana Gattiego skończyła z kilkoma bliznami finansowymi z tego okresu.

Pracownicy nie lubią tam pracować

Pan Gatti youtube

Choć jedzenie i zabawa w pizzerii pana Gatti's może być zabawne, z pewnością nie jest tak przyjemnie pracować, przynajmniej według niektórych byłych i obecnych pracowników. Jak pracownicy Gatti oceniają firmę na W rzeczy samej doniesiono, że zakład nie zawsze zapewnia przyjemne doświadczenie w pracy. Przeciętnie pracownicy przyznawali pizzę Pana Gatti's średnie 3 gwiazdki w prawie każdej kategorii. Od równowagi między życiem zawodowym a prywatnym, przez płace i świadczenia, po zarządzanie, praca w Pizzerii Pana Gatti nie zawsze wydaje się być zabawą dla ludzi, którzy muszą tam zaglądać dzień po dniu.

Możesz czuć się trochę sceptycznie, ale nie wierz nam na słowo. Jeden były pracownik stwierdzili, że mieli dość trudne doświadczenia, pisząc, że „To była moja pierwsza praca, czułem się, jakbym został zanurzony w świecie z niewielką lub żadną pomocą. Pracowałem w tej pracy przez około 2 lata i nigdy nie dostałem podwyżki, nawet gdybym poprosił”. Inny zgłoszony że ich wrażenie było takie, że „Kierownictwo ma trudności z nie koncentrowaniem się na rzeczywistych problemach pracowników z kulturą”. Auć! To nie jest do końca znakomita recenzja dla jakiegokolwiek miejsca pracy, ale zwłaszcza takiego, które głośno szczyci się tym, że jest zabawne i przyjazne. Może niektórzy pracownicy muszą zapytać o wrażenia pracowników dotyczące innych miejsc, na przykład jak to jest pracować w Pizza Hut .

Mr. Gatti's Pizza planuje rozwój

Pan Gatti youtube

Jak w przypadku każdej restauracji, Mr. Gatti's Pizza miała wiele wzlotów i upadków, od codziennych problemów po ogłoszenie upadłości. Tak, Mr. Gatti's Pizza może nie zawsze miała łatwy przebieg, ale w 2020 roku była dobra wiadomość: lokal się rozwijał. Według KXAN , Mr. Gatti's Pizza w końcu wyszła z bankructwa w listopadzie 2019 roku. Potem wszystko zaczęło się naprawdę dobrze układać.

Travis Smith, wiceprezes ds. marketingu w firmie Mr. Gatti's Pizza stwierdził, że nie tylko firma Mr. Gatti's Pizza radziła sobie znacznie lepiej po ogłoszeniu bankructwa, ale już zawarli umowy dotyczące „kilku nowych lokalizacji franczyzowych”. Ponadto Smith dodał, że sieć widziała „kilkanaście wykwalifikowanych kandydatów w przygotowaniu”, z których wszyscy są zainteresowani otwarciem własnej franczyzy Mr. Gatti's Pizza. A kto mógłby ich winić? Mr. Gatti's Pizza po bankructwie okazała się silniejsza i wydaje się, że w przyszłości restauracja będzie otwierać coraz więcej lokalizacji.

dlaczego cheez jest taki dobry?

To tutaj znajduje się największa restauracja Mr. Gatti's Pizza

Pan Gatti Instagram

Ponieważ Mr. Gatti's Pizza jest tak ukochanym lokalem, który istnieje od lat, z pewnością będą wielcy fani tej sieciowej restauracji na całym świecie. W Lexington w stanie Kentucky są ludzie, którzy kochają pizzę pana Gatti tak samo jak ci w każdym innym stanie. To dlatego, że Lexington jest domem „największego sklepu pod względem powierzchni i sprzedaży w rodzinie pizzerii pana Gattiego”, według Rodzina Lexington .

Chociaż franczyza restauracji Mr. Gatti's Pizza w Lexington, znana jako „Gattitown” ze względu na rozległy pokój gier i plac zabaw, może być znana ze swojej wielkości, nadal jest zdecydowanie miejscem rodzinnym. W rzeczywistości Gattitown Lexington należy do lokalnej rodziny, rodziny Frye, więc nawet jeśli jesz w sieciowej restauracji, kiedy jesz w największej pizzerii pana Gatti's, nadal wspierasz lokalną gospodarkę i rodziny w Obszar Lexington. Oczywiste jest, że chociaż lokalizacja Gattitown w Lexington jest ogromna, Mr. Gatti's Pizza często nadal jest, w swoim sercu, firmą rodzinną.

Mr. Gatti's Pizza ogarnia nostalgię

Pan Gatti Facebook

Jako osobę dorosłą myśl o spędzeniu popołudnia w pizzerii pana Gatti's może nie ekscytować cię tak, jak byłaby, gdy byłeś dzieckiem z większą energią i wyższą tolerancją na tłuste jedzenie. Ale Mr. Gatti's Pizza to wciąż świetna zabawa i świetne miejsce dla rodzin bez względu na wiek. W rzeczywistości sieć restauracji liczy na to, że jej pierwotni klienci dzieci powrócą jako dorośli z własnymi rodzinami, w dużej mierze napędzani miłymi wspomnieniami swoich klientów i nostalgią za siecią. Szczerze mówiąc, ich całkowite objęcie nostalgią jest dość wyjątkowe.

Według Strona internetowa Mr. Gatti's Pizza , restauracja doskonale zdaje sobie sprawę, że pizze na obiad z pokojami gier nie są już modne i nowoczesne. To jest coś, co zamierzają wykorzystać na swoją korzyść. „Podczas gdy wiele marek goni za trendami dnia lub próbuje wskoczyć na najnowszą modę, pan Gatti's przyjmuje inne podejście”, twierdzą. „Określamy naszą przyszłość, ponownie odwiedzając naszą przeszłość i ponownie łącząc się z jej opóźnieniem w czasie i miejscu, kiedy marka miała optymalny udział w rynku i rozpoznawalność marki”. Jasne, nie do końca poezja, ale jasne jest, że Mr. Gatti's Pizza wie, co działa na jej franczyzy. Naprawdę, dopóki ich pizza pozostanie pyszna, a pokój gier jest w pełni oświetlony, prawdopodobnie zawsze wyjdą na topie.