Co dzieje się z kelnerkami Twin Peaks przed każdą zmianą?

Kelnerka z Twin Peaks Facebook

Bliźniacze szczyty ma wiele do wyjaśnienia, szczególnie jeśli chodzi o jedną z ich zasad. Sieć restauracji — która serwuje takie produkty jak skrzydełka kurczaka i hamburgery — był krytykowany za politykę, którą prowadził od lat, według Tygodnik Las Vegas . Najwyraźniej cyceki w stylu łańcucha, poddaje kelnerkom „ocenę” ich wyglądu przed rozpoczęciem każdej zmiany. Jeszcze w 2018 roku oceniano kelnerki według, CBC . Kelnerki pozostawiły nawet komentarze na temat tego procesu na stronach internetowych z ofertami pracy.


przepis na sos z dzikich skrzydeł bawołów

Jeden z byłych pracowników dokonał przeglądu swoich doświadczeń w 2020 r. Szklane drzwi pisząc: „Traktowany jak kolejny przedmiot, który można w każdej chwili wyrzucić. Oceniłem twój wygląd jak ton ciała, makijaż , włosy, paznokcie; następnie uszeregowane według tego, które zadecyduje o twoich sekcjach i kiedy musisz wrócić do domu. Menedżerowie wybierają faworytów i to widać. Inny były pracownik napisał dalej W rzeczy samej „Jesteś dosłownie traktowany jak chodzący obiekt bez uczuć i szacunku. Nie tylko przez klientów, ale jeszcze bardziej przez kierownictwo. Poleciłbym 0/10”.Co były kelnerki mówiły o pracy w Twin Peaks

Restauracja Twin Peaks z poczęstunkiem z kurczaka? Facebook

Zdjęcie kryteriów oceny i rankingu kelnerek zostało udostępnione CBC, które pokazuje, że istnieje kilka kategorii, w tym włosy i makijaż, na którym oceniane są kobiety. Jedna z kelnerek, która uplasowała się nisko, powiedziała: „Pamiętam, że pewnego razu byłam naprawdę niska na skali ocen i otworzyłam, zrobiłam podwójnie… a potem też zamknęłam. Myślałem, że mogę wrócić do domu, ponieważ pracowałem podwójnie, ale powiedzieli: „Nie, z powodu twojego rankingu musisz zostać i zamknąć”. To było śmieszne.
Według Tygodnik Las Vegas , Twin Peaks może ujść na sucho, jeśli chodzi o kontrolowanie swojego wyglądu i ocenianie ich ze względu na sformułowania w swoich ofertach pracy, takie jak wzywanie modelek. Jednak kilka kelnerek z Twin Peaks złożyło skargi przeciwko restauracji do Komisji ds. Równych Szans Zatrudnienia w 2018 roku, według CBC. Para twierdziła, że ​​powiedziano im, że zostaną zwolnieni, jeśli nie wezmą udziału w zmianie, w której musieli nosić bieliznę.

Jedna recenzja na Indeed dotyczyła tego problemu, mówiąc: „Możesz zrezygnować z miesięcznych kostiumów „bez mundurów”, takich jak bikini i bielizna, ale gorąco zachęcamy do wzięcia udziału i informują Cię, jak się z tym czują, jeśli ty nie rób. Na pewno dadzą ci znać, że potencjalnie zarobisz mniej, jeśli nie weźmiesz udziału.