Co sprawia, że ​​najlepsze białka są tak niepokojące?

kobieta przygotowująca koktajl proteinowy

Białko może po prostu kwalifikować się jako numer jeden w świecie składników odżywczych, jeśli chodzi o wszystkie korzyści, jakie przynosi naszemu organizmowi. Według Medline Plus , białko pomaga naszym systemom w naprawie komórek i tworzeniu nowych oraz new Linia zdrowia stwierdza, że ​​dieta bogata w białko może pochwalić się wieloma korzyściami, w tym zmniejszeniem głodu, zwiększeniem masy mięśniowej i poprawiony metabolizm . Więc oczywiście producenci znaleźliby sposób na produkcję odżywki białkowe i zapakuj je w wygodne koktajle i pudry, którymi możesz się cieszyć w dowolnym miejscu i czasie.


Premier Protein jest jedną z takich firm i na pewno ma rzesze fanów. Czekoladowy shake proteinowy tej marki ma ponad 55 000 ocen Amazonka (z czego 90 procent to cztery i pięć gwiazdek), podczas gdy ich Białko Serwatkowe Waniliowe w Proszku ma ponad 9000 recenzji, z których większość ma pięć gwiazdek. Komentatorzy zdają się kochać produkty za ich smak, ogromne 30 gramów białka w jednej porcji i bardzo niską zawartość cukru. Witryna Premier Protein (która ma również całą stronę poświęconą fanom, AKA ' Premierowe shakery ') wymienia wszystkie ich trzęsie się i proszki ponieważ zawiera tylko jeden gram cukru. Ale warto przyjrzeć się, jakie inne składniki zawierają te suplementy, które sprawiają, że smakują wystarczająco dobrze, aby zbudować takie grono odbiorców. Aby to zrobić, Tłuczony rozmawiał z Piper Gibson, AHND, TND, BCDNM, FDN-P, holistycznym ekspertem ds. zdrowia i żywienia Regenerujące zdrowie . Jej odpowiedzi mogą skłonić Cię do ponownego rozważenia, czy Premier Protein jest godnym dodatkiem do Twojej diety, czy nie.czy mleko skondensowane ma nabiał?

Sztuczny słodzik w Premier Protein może powodować problemy

Koktajle proteinowe Premier Facebook

Z mnóstwem białka, pozornie świetnym smakiem i prawie bez cukru, koktajle i proszki Premier Protein mogą wydawać się świetną opcją jako suplement diety, gdy tego potrzebujesz. Ale Gibson wyjaśnił: Tłuczony , „Premier Protein zawiera mniej niż jeden gram cukru; jednak jako substytut stosuje się Acesulfam Potassium lub „Ace K”. Acesulfam potasu to sztuczny słodzik zatwierdzony przez FDA, który może zwiększyć ryzyko uszkodzenia mózgu”. I to nie wszystko. Gibson dodaje: „Acesulfam potasu jest uważany za ekscytotoksynę, która może prowadzić do migren, drgawek, infekcji, nieprawidłowego rozwoju nerwowego, niektórych zaburzeń endokrynologicznych, zaburzeń neuropsychiatrycznych i zaburzeń uczenia się u dzieci”.
człowiek przeciwko pieprzowi duchów żywności

Zrozumiałe jest, że sama sugestia o możliwym uszkodzeniu mózgu może wystarczyć, aby odłączyć Cię od Premier Protein, chociaż nie jesteśmy tutaj, aby powiedzieć Ci, abyś przestał go używać lub jaki będzie to miało (lub nie) wpływ na Ciebie osobiście. Podczas gdy wiele osób wydaje się być zadowolonych z tej marki, jeśli nie wiesz, skąd wziąć dodatkowe gramy budującego mięśnie i regenerującego komórki białka, nie bój się! Jajka , owies , brokuły , komosa ryżowa , pestki dyni , orzeszki ziemne i wiele innych naturalnych produktów spożywczych są dobrymi źródłami białka (wg Linia zdrowia ). Chociaż niektóre z tych opcji mogą nie być tak wygodne jak koktajle proteinowe i proszki, możesz po prostu lepiej spać, wiedząc, że możesz na razie skreślić „potencjalne migreny wywołane sztucznymi słodzikami” z listy zmartwień.
Kategorie jak Inne ekskluzywne