Costco's Giant Nestle Ice Cream Variety Pack to totalna kradzież

Kanapka z lodami waniliowymi?

Ponieważ cieplejsze miesiące są tak blisko, Costco myśli z wyprzedzeniem. Ten sklep z dużymi pudełkami wypełnił półki swojej mrożonej sekcji ogromnym Nestle lody paczki odmiany, które zostały zauważone przez fana na Instagramie, @kosztokupy . Pudełka z lodami zostały złamane i opublikowane na platformie mediów społecznościowych i zdobyły ponad 1300 polubień dziennie. Podpis głosił: „To 40-liczba” Tulić Pakiet odmian lodów jest w Costco za jedyne 13,99 USD! UWIELBIAM wszystkie trzy zawarte w zestawie batony... MNIAM!' Oznacza to, że każde lody to tylko około 35 centów.


Ale jeśli opakowanie lodów wydaje się znajome, powinno. Pojawił się również na półkach Costco w zeszłym roku, choć później w kwietniu 2020 r. (poprzez Delikatny ). Oba pudełka zawierały 12 kanapek waniliowych, 16 pałeczek i 12 batoników z lodami w ciasteczkach. Ale w tym roku jest to słodsza oferta, ponieważ pudełko na 40 lodów jest o dolara tańsze, zgodnie z postem na Instagramie z 2020 r. @costcohotfinds .Ludzie są już podekscytowani pakietem lodów Costco

Koszto Instagram

Jedyną różnicą jest styl pałek, które znajdują się w tym roku w pudełku. Zeszłoroczne mega opakowanie lodów zawierało lody podudzia Nestle, które mają zaokrągloną gałkę lodów waniliowych wypełnionych karmelowym środkiem i oblanych kawałkami czekolady i orzeszków ziemnych. Pałki w tegorocznym pudełku to te, które mają wyeksponowaną gałkę lodów z niewielką mżawką czekolady pośrodku i znacznie mniejszą ilością orzeszków ziemnych na wierzchu. Niezależnie od tego, ludzie są podekscytowani niesamowitą ofertą tych smakołyków.
Mnóstwo fanów i obserwujących na Instagramie @kosztokupy oznaczyli swoich znajomych w poście, aby upewnić się, że wszyscy, których czuli, że powinni wiedzieć o umowie, to zrobili. Jedna osoba była nawet skłonna kupić więcej miejsca na desery, pisząc: „Kiedy nic innego nie mieści się w 2 zamrażarkach, kup zamrażarkę w Costco, aby móc kupić więcej pyszności w Costco i sklepie”. Inny użytkownik skomentował: „Dzięki Bogu za Costco”. A inny fan już planuje swoją listę na następną podróż i napisał: „w przyszłym miesiącu”. Więc jeśli naprawdę chcesz mieć pudełko tych lodów, zaplanuj je wkrótce. Wyraźnie pójdą szybko.