Ile dzieci ma Paula Deen?

Paula, Bobby i Jamie Deen David Livingston/Getty Images

Paula Deen Królowa masła jest całkiem domową divą, co z jej programami kulinarnymi, książkami kucharskimi, restauracjami i całym południowym imperium kulinarnym. Pracowała obok niej przez większość czasu była nią dwóch chłopców , wymieniony w nazwie jej restauracji Savannah Pani i Synowie . To, co naprawdę robi wrażenie, poza faktem, że matka i synowie pozostają blisko pomimo długiego związku zawodowego, to fakt, że Paula wychowywała ich solo, ponieważ nieszczęśliwe małżeństwo dla ostro pijącego Jimmy'ego Deena (nie faceta od kiełbasy) był bardziej przeszkodą niż pomocą.


Strona Pauli Deen opisuje syna Jamiego Deena jako „przedsiębiorcę, biznesmena [i] autora”, powołując się na jego wyłączne autorstwo książki Dobre jedzenie a także współautorem kilku innych książek kucharskich z bratem. Bobby Deen jest osobowością telewizyjną, prowadzącą programy takie jak Cooking Channel's Channel Nie posiłki mojej mamy i Przerzucanie fast foodów i Food Network's Świąteczne Mistrzostwa w Pieczeniu i Wiosenne Mistrzostwa w Pieczeniu. Wraz ze swoim bratem był również współgospodarzem Food Network's Południowy Fried Road Trip, a Bobby napisał dwie własne książki kucharskie, Od stołu mamy do mojego i Codzienne jedzenie . Jest także jedynym członkiem rodziny Deen, który podziela skłonność swojej mamy do angażowania się w niepoprawne politycznie skandale , jako że zdjęcie z 2015 roku wciąż krąży w Internecie, na którym pojawia się w brązowej twarzy, by przebrać się za urodzonego na Kubie Ricky'ego Ricardo.Paula Deen też jest babcią

Paula Deen i wnuk Facebook

Oprócz swoich dwóch synów, Paula jest teraz dumną Naną (według ostatnich obliczeń) sześcioro wnucząt , chociaż suma wynosi w rzeczywistości do 10 po dodaniu wszystkich przybranych wnuków, którymi się z nią dzieli mąż Michael Groover . Jej dwóch najstarszych wnuków, nastoletniego Jacka Jamiego i 9-letniego Matthew, opisuje AmoMama wygląda jak Paula (tylko bez bouffantu i tuszu do rzęs). Ta dwójka jest teraz trójką, ponieważ w kwietniu dołączył do nich mały Davis (poprzez Instagram ).
Bobby pozostał bezdzietny do października 2018 roku, ale potem nadrobił stracony czas, dostarczając Pauli 3 kolejnych wnuków naraz. Trojaczki Amelia Ann, Olivia Marie i Linton urodziły się prawie 4 miesiące przed terminem. Codzienna poczta , ale teraz wszyscy mają się dobrze. Już niedługo prawdopodobnie będą gotowi do zorganizowania własnego pokazu gotowania!