Prawda o mężu Pauli Deen wreszcie ujawniona

Paula Deen i jej mąż Michael Groover Timothy Hiatt/Getty Images

Paula Deen jest jednym z najsłynniejszych telewizyjnych szefów kuchni w historii. Jej imię jest w zasadzie synonimem masła (poważnie, wyszła nawet z własną linią masła w 2013 r.) i z dobrą, domową kuchnią południową. Wiemy wszystko o jej potrawach i programach telewizyjnych, a nawet skandal to na jakiś czas wypchnęło ją z widoku publicznego, ale jest jedna rzecz, o której wiedzą tylko jej najwierniejsi fani: jej mąż, Michael Groover.


Deen poślubiła swojego pierwszego męża, Jimmy'ego Deena (to „Deen” z dwoma „e”, nie mylić z Jimmym Dziekan , słynna piosenkarka i przedsiębiorca wędliniarski), kiedy była tylko 18 lat . Pomimo tego, że byli małżeństwem przez 24 lata i mieli dwoje dzieci, ich małżeństwo nie było szczęśliwe i zakończyło się rozwodem w 1989 roku. Deen spędziła następne 15 lat będąc samotną i zakochaną, dopóki przypadkowe spotkanie nie doprowadziło jej do real mężczyzna jej marzeń.Deen i Groover pobrali się w 2004 roku i przez ostatnie 15 lat spędzili razem wzloty i upadki życia, kawałek po kawałku masła.
Nigdy nie zgadniesz, czym mąż Pauli Deen zarabia na życie

Paula Deen Alexander Tamargo/Getty Images

Na pierwszy rzut oka można się domyślić, że Michael Groover jest nauczycielem, kolegą kucharzem, a może nawet znanym pisarzem historycznym (o tym później). Trudno powiedzieć po prostu patrząc na niego, że jego kariera zabrała go na wodę, manewrując łodziami i barkami do i z portów, portów i miejsc, do których inaczej nie mogliby dotrzeć.

Zanim przeszedł na emeryturę, Groover pracował jako kapitan holownika w Savannah w stanie Georgia, co sprawiało, że on i Paula Deen byli nieco dziwaczni jako para. Pracuje w oczach opinii publicznej i kocha uwagę, podczas gdy on miał zawód, który wymaga samotności, spokoju i komunikacji z innymi tylko przez radio. Być może to właśnie ta cecha „przeciwieństwa się przyciągają” sprawia, że ​​ich związek jest tak silny… a może to fakt, że oboje są bardzo szczerzy i zawsze mówią, co mają na myśli. Na przykład, gdy po raz pierwszy spojrzał na nogi Deena, Groover podobno powiedział „Wow!” (Na co mamy nadzieję, że odpowiedziała: „Witaj marynarzu!”)Pomimo różnych ścieżek życia, zawód Groovera połączył ich w całkiem uroczy sposób. Po pierwszym spotkaniu Groover zaprosił Deena na przejażdżkę jego nową łodzią, a reszta to już historia.

wartość netto Adama Richmana

Połączył ich los (i psy Pauli Deen)

Paula Deen i jej pies Timothy Hiatt/Getty Images

Paula Deen nie szukała miłości, kiedy poznała swojego męża, Michaela Groovera – szukała swoich psów. Oboje byli sąsiadami, kiedy ukochani psi towarzysze Deena wydostali się z podwórka. Tak jak ta słynna scena w Disney's Disney 101 Dalmacji psy wydawały się pracować dla kismet, gdy prowadziły Deena do domu Groovera.Jak tylko się poznał jego czarujący sąsiad, Groover wiedział, że nie może pozwolić jej uciec. Niestety, udało jej się uciec — przynajmniej na początku. Na szczęście dla Groovera jej psy wróciły jakieś dwa tygodnie później i tak samo Deen . Obaj zaczęli rozmawiać, a Deen wyszła z psami i umówiła się na następny dzień z Grooverem. Wypłynęli razem na jej nową łódź i nawiązali prawdziwą więź, coś, czego Deen nie szukała, ale z radością zaakceptowała ją w swoim życiu.

Potem nastąpiło wiele, wiele więcej dat i oboje pobrali się zaledwie kilka lat później w Akademii Bethesda w Savannah. Świętowali w iście południowym stylu potrawami takimi jak nadziewane krabami Krewetka , smażone warzywa kapusty włoskiej i marynowane kanapki z okrą, z których niektóre z pewnością psy mogły spróbować w podziękowaniu za ich pracę w swatkach.

Mąż Pauli Deen jest młodszym mężczyzną

Paula Deen Larry Busacca/Getty Images

Niektórych fanów może zaszokować informacja, że ​​nasza ukochana, zdrowa, młoda duchem Paula Deen to kuguar. Patrząc na zdjęcia Deen i jej męża, Michaela Groovera, prawdopodobnie domyślicie się, że są w tym samym wieku, a nawet, że Deen jest nieco młodsza. W rzeczywistości jednak Groover urodził się w 1956 roku, czyniąc go o dziewięć lat młodszym od Deen , który urodził się w 1947 roku.

różnica wieku wydaje się, że nigdy nie przeszkadzał tej parze, ale może to być dla niektórych zaskakujące, ponieważ historycznie mężczyzna był starszy w wielu związkach z Południa. Jednak w dzisiejszych czasach nowożytnych kobiety mogą umawiać się z kimkolwiek chcą, a pod koniec dnia wiek to tylko liczba. Nie ma to żadnego wpływu na parę, a nawet Groover może być nawet bardziej odpowiedni dla Deen ze względu na tę różnicę wieku, ponieważ zawsze wydawała się młoda i pełna życia, bez względu na wiek. Ta dwójka cieszy się swoim towarzystwem już od 15 lat i nie wygląda na to, żeby w najbliższym czasie zmienili zdanie.

wskocz na szczupłego zapaśnika jima

Mąż Pauli Deen schudł ponad 60 funtów w ciągu roku

Paula Deen Facebook

W 2012 roku u Pauli Deen zdiagnozowano cukrzycę typu 2. To skłoniło ją do wprowadzenia ogromnych, ważnych zmian w stylu życia, które obejmowały ograniczenie węglowodanów i dodanie ich większej ilości warzywa do swojej diety, a po prostu ogólnie odchudzanie.

Po diagnozie rodzina Deen skupiła się wokół niej i postanowiła nie tylko wspierać ją w jej celach związanych z odchudzaniem, ale także do niej dołączyć. Jej synowie Jamie i Bobby stracili odpowiednio 45 i 33 funty, a sama Paula 40. Największym zwycięzcą (lub technicznie przegraną) w rodzinie był jednak mąż Pauli Deen, Michael Groover, który stracił niesamowitą 60 funtów w rok . Klucz, powiedział Deen Ludzie czasopismo nie rezygnowało z tej pysznej południowej kuchni, zamiast tego było „umiarkowanie, umiar, umiar”.

Razem rodzina straciła łącznie 178 funtów, w dużej mierze dzięki teraz znacznie szczuplejszemu Grooverowi. To nie tylko związało ich jako rodzinę, ale zapewniło im znacznie więcej czasu na wspólne spożywanie posiłków, śmiech i miłość.

Mąż Pauli Deen wygrał konkurs na sobowtóra Ernesta Hemingwaya

Paula Deen Facebook

Podczas gdy jego związek z Paulą Deen jest fajnie czytany, coś, co zrobił mąż Pauli Deen, Michael Groover, jest jeszcze bardziej interesujące. 21 lipca 2018 r. Groover wygrał światowej sławy Hemingway Look-Alike Contest w Key West na Florydzie. To była dziewiąta próba Groovera, który co roku jeździł do baru Sloppy Joe, aby konkurować z innymi mężczyznami, którzy mogliby być jego bliźniakami, w miejscu, w którym Ernest Hemingway zwykł spędzać czas z kolegami pisarzami i innymi przyjaciółmi.

W końcu Groover zabrał do domu medal i uroczyste popiersie Hemingwaya w 119. urodziny autora, pokonując 150 innych zawodników z całego świata. Zgodnie z oczekiwaniami Deen był tam, aby go dopingować, posuwając się nawet do trzymania na patyku wyciętego papieru z jego twarzy.

Groover powiedział, że może odnosić się do Hemingwaya dzięki ich wzajemnej miłości do polowania i wędkowania, a także pisania.

Mąż Pauli Deen nie cofa się, jeśli chodzi o prawdę o jej gotowaniu

Paula Deen Larry Busacca/Getty Images

Jedna z najlepszych rzeczy? Paula Deen a jej mąż, związek Michaela Groovera, polega na tym, że oboje czują, że mogą być ze sobą całkowicie szczerzy… nawet jeśli kiedyś Deen czuła, że ​​jej mąż był trochę także szczery.

„Słuchaj, tak bardzo zranił moje uczucia” – powiedział Deen Dobre gospodarowanie w wywiadzie z 2008 roku. Po powiedzeniu jej, że jego mama zrobiła najlepszą gruszkową chrupkę na świecie, Deen powiedział: „Cóż, mogę to zrobić”. Przygotowała chipsy, dając mu wszystko, co miała, ale Groover nie był pod wrażeniem. „Teraz nie możesz zadać Michaelowi pytania, jeśli nie chcesz prawdy” – powiedziała. – Ten człowiek nie ma w sobie kłamstwa. A więc powiedział: „Cóż, po prostu nie jest tak dobry jak u mojej mamy”.

Deen, oczywiście, była trochę zmiażdżona, ale to jej nie zmieniło. Nadal próbowała zrobić idealną chrupką gruszkę, ale po prostu nie da się pobić kuchni południowej mamy. W jej własnych słowach: „Próbowałam tego wiele razy od tego czasu, ta cholerna chrupiąca gruszka, i nadal nie mogę dobrze tego frajera!”

Dla kogoś, kto ma ogromną rzeszę fanów, nieustannie tryskających o tym, jak niesamowite jest jej jedzenie, może to dobrze, że Deen ma kogoś, kto może krytykować jej jedzenie i zachować jej pokorę, nawet jeśli prawdopodobnie nie zawsze tak to postrzega!

Mąż Pauli Deen to świetny ojczym

Paula Deen Frazer Harrison/Getty Images

Jednym z największych wyzwań związanych z poślubieniem kogoś, kto był wcześniej w związku małżeńskim, jest znalezienie sposobu na połączenie swoich rodzin. Bez względu na to, ile lat mają dzieci twojego współmałżonka, może być trudno sprawić, by cię lubiły. Szczęście dla Mąż Pauli Deen Michael Groover jednak nie ma tego problemu. W rzeczywistości dwaj dorośli synowie Deena uwielbiają go i cieszą się, że ma go w swoim życiu.

przepis na dzikie skrzydła bawole

W 2017 roku udostępnili post z okazji urodzin, który poruszył nawet najtwardsze serca. - Wszystkiego najlepszego, Michael Groover! napisali na swoim oficjalnym Bracia Deen strona. „Cieszymy się, że jesteś częścią naszej rodziny, ponieważ zawsze uszczęśliwiasz mamę”.

Chociaż miłość i akceptacja jego pasierbów to najprawdopodobniej wszystko, czego chciał Groover, otrzymał dodatkowe potwierdzenie, że jest kochany przez 4900 fanów, którzy polubili ten post i ponad 500 osób, które komentowały, mówiąc, jak bardzo są szczęśliwi, że mają Groovera w swoim żyje też.

Mąż Pauli Deen napisał z nią książkę o swoim życiu

Paula Deen Larry Busacca/Getty Images

Po pięciu latach małżeństwa wiele osób zatrzymuje się na chwilę i ocenia, jak się sprawy mają. Jak wygląda życie teraz w porównaniu z tym, jakie było przed ślubem ze współmałżonkiem? Jak mogłoby być lepiej? Jakie są twoje ulubione części wspólnego życia? Jak wygląda przyszłość?

Mąż Pauli Deen, Michael Groover, miał wszystkie te same myśli i był naciskany przez fanów pary, aby opowiedzieli im wszystko o swoim życiu jako „Mr. Paula Deen . Groover zastosował się do tego, pisząc pamiętnik zatytułowany Moje pyszne życie z Paulą Deen , pełen szczegółów z jego życia z słynny szef kuchni . Zawiera również historie o jego życiu, zanim ją poznał, o jego przygodach jako kapitana holownika io tym, jak to było być samotnym ojcem wychowującym swoje dzieci na amerykańskim Południu, gdzie on też dorastał.

Książka jest napisana tak, jak mówi Groover, powolnym południowym akcentem (weźmy na przykład pierwszą linijkę prologu: „Panna Paula Deen weszła w moje życie, przynosząc niebieskie oczy, promienne uśmiechy, równowagę i masło – bez końca masła.”) i daje czytelnikowi prawdziwe wyobrażenie o tym, kim jest Groover jako osoba i jak to jest żyć z królową kuchni południa.

dr pieprz pan pibb

Mąż Pauli Deen miał własną linię kawy

Paula Deen Facebook

Jak wszyscy dobrzy małżonkowie celebrytów, mąż Pauli Deen, Michael Groover, nie zadowala się po prostu siedzieć bezczynnie w cieniu Deen lub być wiatrem pod jej skrzydłami. Chociaż oczywiście kocha ją i wspiera jak szalony, ma też własne pomysły na życie i przedsiębiorczość, z których jednym była jego własna linia Kawa .

Zaprezentowana po raz pierwszy w 2007 roku, „Captain Michael's Coffee” oferowała osiem różnych smaków ziaren kawy, w tym wybór kapitana, mieszankę pierwszego mate, podwójna czekoladowa śmietanka The Lady, Blues River Street, Savannah Seduction i, jak można się było spodziewać, ukłon w stronę swojego ulubionego słynnego szefa kuchni, Pauli's Hazelnut Rum Cake.

Fasola dla Kawa kapitana Michaela zostały wyhodowane w Valle del Cauca w Kolumbii i zostały przetworzone i przygotowane we współpracy z firmą bliską sercu Groover, Savannah Coffee Roasters. Z tego, co możemy powiedzieć, Captain Michael's Coffee nie produkuje już tych pysznych pieczeni, ale być może w przyszłości powróci, jako miłość ludzi do Kawa jest tak samo trwały jak miłość Groovera do Deena.

Mąż Pauli Deen daje jej trochę konkurencji w kuchni

Paula Deen Larry Busacca/Getty Images

Poślubienie świetnego szefa kuchni, takiego jak Paula Deen jest jak spełnienie marzeń. Rozpieszczałaby cię swoimi pysznymi potrawami i wypiekami, gotując codziennie wykwintne śniadania, obiady i kolacje, a ty już nigdy nie musiałbyś kiwnąć palcem w kuchni, z wyjątkiem zmywania naczyń, prawda? Tak nie jest w przypadku męża Pauli Deen, Michaela Groovera (cóż, przynajmniej nie przez cały czas).

Mimo że gotowanie Deena cieszy się całą sławą i uznaniem publiczności, Groover jest w rzeczywistości całkiem niezłym kucharzem. W rzeczywistości wystąpił nawet gościnnie w programie telewizyjnym Deena, Najlepsze danie Pauli s , gdzie ugotował wielką ucztę z owoców morza w uznaniu swojej pracy jako kapitana holownika. W swojej książce dzieli się także kilkoma swoimi ulubionymi przepisami o tematyce morskiej, Moje pyszne życie z Paulą Deen , w tym Pudding Bananowy Blue Water i Kraby Kapitana. Co może być bardziej #couplesgoals niż posiadanie dwóch wspaniałych szefów kuchni w tej samej kuchni?

Mąż Pauli Deen mógł mieć romans lub nie

Paula Deen Facebook

Pary w oczach opinii publicznej są bardziej niż ktokolwiek podatne na to, aby ich brudne pranie było wypuszczane na ulicę (i w całym Internecie). Paula Deen i jej mąż Michael Groover nie są wyjątkiem, ponieważ w 2013 r. byli przedmiotem dość intensywnych plotek. Codzienna poczta , Zapytanie krajowe poinformował, że Groover zdradza Deena z „seksowną brunetką w średnim wieku”, która mieszkała blisko nich i była przyjaciółką rodziny. Podobno spotykał się z nią raz w tygodniu przez ponad rok, czasami spędzając czas w jej domu, czasami wychodząc razem na drinka.

Magazyn powiedział, że kiedy Deen dowiedziała się o tym romansie, skonfrontowała się z Grooverem i mieli wielką kłótnię. Groover był tak urażony, że nawet myślała, że ​​ją zdradzi, że „wyszedł”. Kiedy później wrócił, obaj znów rozmawiali, a on „przysiągł swoją niewinność i wierność Deenowi”.

Wiele źródeł podchwyciło tę historię i rozpowszechniło ją w Internecie i na stoiskach z czasopismami, ale w końcu może to być po prostu bałagan. Według źródła, które rozmawiało z Tygodnik amerykański „Ta historia jest absolutnie nieprawdziwa. Nigdy nie byli bliżej. Michael ją uwielbia, a Paula uwielbia jego. Są całkowicie w porządku.

Świat może nigdy nie dowie się, co tak naprawdę stało się z Grooverem i brunetką, ale na razie musimy traktować to jako nieuzasadnioną plotkę.

Te plotki rozwodowe o Pauli Deen i jej mężu nie są prawdziwe

Paula Deen Materiały informacyjne/Getty Images

Kilka lat po tym, jak ich małżeństwem wstrząsnął rzekomy skandal z oszustwami, Paula Deen jeszcze bardziej podsyciła pogłoski o rozwodzie. W 2015 roku podarowała akt własności jej i jej mężowi, Michaelowi Grooverowi, na Wilmington Island w stanie Georgia Grooverowi. Według dokumentów sądowych (przez ( Codzienna poczta ), przeniesienie nastąpiło „za i ze względu na jej naturalną miłość i uczucie do męża”, ale w dniu 8 kwietnia 2016 r. odebrała je z powrotem.

co to jest woda sodowa?

Dom, w którym para mieszkała razem od ślubu w 2004 roku, był wyłącznie na nazwisko Groovera, ale Deen powiedział, że przeniesienie to było błędem i „dokonało się przez pomyłkę i nieporozumienie między nią a jej mężem”. Anulowała pierwotny akt przeniesienia własności, tak że teraz Groover nie jest jedynym właścicielem domu.

Kiedy rozeszła się ta wiadomość, wszyscy założyli, że był to dowód rozwodu, którego przyczyną było rzekome oszustwo Groovera trzy lata wcześniej. Jednak te plotki zostały później zakwestionowane, ponieważ porozumienie było obustronne, a Groover dobrowolnie i szczęśliwie podpisał dokumenty.

Chociaż nie jest jasne, dlaczego przeniesienie aktu prawnego zostało anulowane (lub dlaczego tak się stało), nie był to początek końca. W rzeczywistości para świętowała swoje 15 rocznica ślubu w 2019 roku i z niecierpliwością czekamy na wiele wspólnych lat.