Wszystko, co musisz wiedzieć o najnowszej kanapce Carl's Jr.

Carl Carl Jr.

Czy jesteś gotowy na kolejną kanapkę z kurczakiem w swoim życiu? Carl Jr. właśnie wprowadził ograniczoną czasowo kanapkę Big Chicken Sandwich BLT Ranch. Według strony internetowej Carl's Jr., ta nowa kanapka składa się z delikatnego, chrupiącego fileta z kurczaka, bekonu, sałaty i pomidora, a wszystko to zwieńczone kremowym ziołowym dressingiem ranczo na tostowanej bułce premium.


Recenzent kulinarny YouTube Ian K. w Peep this Out, spróbował nowej kanapki? w obiektywie , opisując coś, co nazwał mocną kanapką z kurczakiem, i wysoką cenę 7,99 USD. Jego kanapka składała się z grubego, chrupiącego kurczaka, dwóch plasterków wysokiej jakości bekonu, sałaty, pomidora i ranczo na górze i na dole bułki brioche. Ogólnie rzecz biorąc, recenzja Iana była pozytywna, zwracając uwagę na przyjemną przyprawę do kurczaka, solidny kurczak z białym mięsem i dodatek rancza. Ogólna ocena wyniosła 7,9 na 10, tracąc kilka punktów z powodu wysokiej ceny. Czy nowa kanapka Carl's Jr. ma to, czego potrzeba, aby wyróżnić się na ogromnym polu kanapek z kurczakiem? Porównajmy.Czym nowa kanapka z kurczakiem Carl's Jr. różni się od konkurencji?

Kanapka z kurczakiem Nashville z piklami?

Prawie każda restauracja typu fast food oferuje teraz własną wersję pikantnej kanapki ze smażonym kurczakiem, którą konsumenci rzucony na Popeyes . Na przykład, Arby bierze polędwiczki z kurczaka i polewa je plasterkiem sera cheddar, posiekaną sałatą, pomidorem i sosem ranczo z parmezanem. Kanapka z kurczakiem KFC zawiera podwójnie panierowanego kurczaka, grubo krojone pikle i bułkę brioche. A Church's Chicken podnosi stawkę, posmarowując bułeczki brioche z kanapki z kurczakiem masłem miodowym. To tylko kilka przykładów.
Teraz Carl's Jr. dodaje bekon i ranczo do dużego, delikatnego, soczystego smażonego fileta z kurczaka. Nie możemy się spierać z takim myśleniem. Niezależnie od tego, czy wybierzesz kanapkę z kurczakiem w oparciu o chrupkość smażonego kurczaka, przyprawę w cieście, rodzaj bułki, wybór sosu lub pikli, w bitwie o wspaniałą kanapkę z amerykańskim smażonym kurczakiem każdy znajdzie coś dla siebie wojny. Opór jest bezcelowy. Wsiądź na siodło i ciesz się walką!