Jon Taffer mówi nam, co naprawdę dzieje się za kulisami ratowania baru – ekskluzywny wywiad

Jon Taffer mówiący do mikrofonu Robin Marchant/Getty Images

Jon Taffer jest zajętym człowiekiem. Tak zajęty, że po wysłuchaniu, jak omawia swój harmonogram zdjęć, pracując nad każdym odcinkiem jego ukochanego serialu ' Ratunek w barze ” (który będzie obchodził swój 200 odcinek w tym sezonie) byliśmy zmuszeni zapytać Taffera: „Kiedy śpisz?” Jego odpowiedź na Mashed?


'Niewiele. Jestem teraz dość zmęczony, kiedy rozmawiamy. Ale było ciężko. W tej chwili, w środku tego sezonu, między kręceniem „Bar Rescue” a moją serią Taffer's Tavern, naszą linią miksologiczną i tak dalej, mamy bardzo, bardzo pracowity rok. Jak więc autor, gwiazda telewizyjna, właściciel firmy, twórca niedzielnego biletu NFL i inductee Nightclub Hall of Fame zarządza tym wszystkim? Praca w zespole. „Mam wokół siebie świetny zespół i to jest sztuczka, aby móc odnieść taki sukces, to zrozumieć, że to nie wszystko może pochodzić od ciebie. Nie inaczej niż restauracja. To twój zespół sprawia, że ​​odnosisz sukcesy, a ja mam świetny zespół”.Dla człowieka, który tak wiele osiągnął w ciągu 66 lat na Ziemi, Jon Taffer udaje mu się pozostać odświeżająco uprzejmym w afekcie i pokornym charakterze. Być może dzieje się tak dlatego, że tak wiele jego pracy polega na pomaganiu ludziom, którzy znajdują się na dole swojego życia, często zawodowo i emocjonalnie. To jedna rzecz, o której powiedział, że będziemy ją często widzieć, gdy rozpocznie się ósmy sezon „Bar Rescue”: emocje.
Rozmawialiśmy z Tafferem o ratowaniu barów, barów bez ratunku, ulubionych drinkach, niewidocznych częściach Las Vegas i nie tylko.

Jon Taffer szczegółowo opisuje wszystkie przygotowania do kręcenia odcinka Bar Rescue

Jon Taffer udzielający porad w barze Facebook

Co dzieje się za kulisami? „Na ratunek w barze” ?Nie mamy aktorów, nie mamy scenariuszy. „Ratunek w barze” jest całkowicie prawdziwy. Fakt, że nic nie wiem, kiedy tam dotrę, oznacza, że ​​publiczność dowiaduje się, kiedy to robię. I jest autentyczny i prawdziwy. Nie ma niczego, czego nie chciałbym pokazać. Cały czas zapraszam prasę na plan, więc jestem bardzo dumna z tego, co robimy na planie, bo to jest takie prawdziwe. Rzeczy, których ludzie nie widzą, to to, jak trudno jest zaprojektować bar. Docieram tam i robię rozpoznanie. Pod koniec rekonesansu, kiedy kamery się zatrzymują, umieszczam wszystkich pracowników w furgonetkach na parkingu i muszę zaprojektować bar tej nocy, pierwszego dnia. Mam na to około pół godziny. Drugiego dnia, kiedy robimy testy warunków skrajnych, muszę wybrać stołki barowe, tapetę, dokończyć pracę z moim zespołem artystycznym, aby złożyć całą koncepcję.

Pod koniec drugiego dnia muszę mieć zrobione logo, wszystko zamówione, zamówione jedzenie, przepisy. Wszystko trzeba zrobić w 24 godziny. Nikt nie widzi tej części w aparacie . A potem trzeciego dnia przebudowujemy w 36 godzin, tak jak ludzie widzą w telewizji. A potem ujawniam to czwartego dnia. Więc tak naprawdę jestem z tymi ludźmi tylko przez dwa i pół do trzech dni, kiedy wyłącza się konstrukcję z procesu, a cały projekt i składanie wszystkich elementów razem jest czymś, czego ludzie nie widzą. Chciałbym, żeby mogli, bo jestem z tego bardzo dumny.dlaczego żucie jest anulowane?

Jak wybierane są paski pojawiające się w Bar Rescue

Kobieta pracuje w zagraconym barze Christian Ender/Getty Images

Jak wybrać, które bary i kluby nocne pojawią się w programie?

Cóż, trzymam się z dala od tego, ponieważ nie chcę żadnej wiedzy o ludziach, zanim tam dotrę. Mamy więc profesjonalną firmę odlewniczą. Co roku otrzymujemy tysiące aplikacji, jak można sobie wyobrazić. Więc musimy wybrać miasta, ponieważ ekonomicznie nie możemy zrobić jednego w każdym mieście i przenieść całej załogi. Mamy ekipę około 57 osób. Więc zwykle robimy trzy w mieście, przenosimy się do następnego miasta, robimy trzy, przenosimy się do następnego miasta, robimy trzy. Tak działa produkcja.

Mamy więc profesjonalne firmy odlewnicze. Tworzę standardy. Chcemy mieć pewną ilość pracowników. Chcemy wiedzieć, że to prawda, że ​​faktycznie tracą pieniądze. Chcemy wiedzieć, że w grę wchodzi stawka. Uwielbiam historie rodzinne i tego typu rzeczy. Więc pokieruję do pewnego stopnia firmą castingową, ale myślę, że to, co sprawia, że ​​„Bar Rescue” tak długo odnosi sukces, to fakt, że nie wiem. I nie jestem w to zamieszany. Wchodzę całkowicie zmarznięty.

najlepsze jedzenie w taco bell?

Jak właściciele barów i klubów nocnych reagują na sugerowane przez Jona Taffera zmiany?

Jon Taffer przemawiający na słonecznym patio Marcus Ingram/Getty Images

Czy zdarza Ci się odeprzeć sugerowane zmiany w firmach innych osób?

Cóż, ludzie są… to ciekawe — chcą pomocy, ale czasami nie podoba im się styl pomocy. Więc na pewno odepchną. Mamy wiele argumentów. I jestem tam, aby im pomóc, ale czasami pomaganie im może być trochę brzydkie po drodze. Ponieważ zamierzam się trzymać tego, co uważam za słuszne, aby im pomóc. Więc na pewno jest odpychanie. I są rzeczy, które czasem im się nie podobają. Ale szczerze, to oni zawodzą. Jestem tym, który odnosi sukcesy od 40 lat. Więc kieruję się własnymi instynktami, nigdy ich.

A co to jest wskaźnik sukcesu placówek które pojawiają się w serialu?

Cóż, odpowiedziałbym tylko, że przed pandemią, bo nie wiem, jaki był wpływ pandemii ... Ale jest niezależna strona internetowa baru o nazwie Aktualizacje dotyczące ratowania barów że nie mamy z tym nic wspólnego. Wydaje mi się, że jest prowadzony przez niezależną grupę. I mają własnych reklamodawców i wszystko, co robią. Udało nam się śledzić około 68% sukcesu we wszystkich operacjach. Muszę powiedzieć, kiedy, i były już pisane artykuły na ten temat, w porównaniu z innymi programami transformacji restauracji i barów, nasze statystyki są w wielu przypadkach znacznie wyższe ponad dwukrotnie.

Jaki jest ogólny wskaźnik sukcesu barów i klubów nocnych?

Cóż, to interesujące, gdy spojrzysz na nowicjusza, jego wskaźnik sukcesu nie jest zbyt wysoki. Czytałem i widziałem, że jeden na 10 lub więcej zrobi to dla początkujących. Ale dla osób po raz drugi, które mają doświadczenie, jest to około 50/50. Tak więc sztuczka polega na tym, że jeśli wiesz, co robisz, możesz otworzyć. A rok później żyjesz około 50/50. Przeciętna sztabka wystarczy na pięć do siedmiu lat.

Jon Taffer zdradza sekret, w którym bary pozostają aktualne przez lata, a nawet dekady

Klub nocny i miejsce Roxy Amanda Edwards/Getty Images

W jaki sposób batonik przetrwa wiele lat i pozostanie odpowiedni?

Pamiętaj, że wszystko, co jest modne, kończy się. Dobrze? Trendy się kończą. Tak więc klasyczne bary w sąsiedztwie trwają wiecznie, klasyczne kluby nocne trwają znacznie dłużej. Tak więc do tych, którzy są zainteresowani tym biznesem, zawsze byłem tym, który mówi: „pozostaję w mainstreamie”. Pozostaję w mainstreamie, bo to największy rynek. To najmądrzejszy rynek. Najłatwiej to zrealizować. Tak więc koncepcje głównego nurtu skierowane do głównego nurtu odbiorców zawsze będą najdłużej trwające.

Cóż, to ciekawe, historyczny jest fajny, trafność jest fajna. Nie ma nic modnego w Barney's Beanery [w West Hollywood]. Ma szafę grającą, kilka starych stołów bilardowych i wnętrze, które nie zmieniło się od czasu, gdy pracowałem tam 30 lat temu. Więc nie ma nic modnego w Barney's Beanery, ale to, co jest modne w Barney's Beanery, to jego historia, jego osobowość. Czasami to, co było kiedyś, przez długi czas może przełożyć się na to, czym jest. Barney's było miejscem, do którego chodziło wiele celebrytów. Wielu muzyków spędzało czas. Miała bardzo, bardzo bogatą historię.

Nie tak wielu muzyków przebywa tam [dzisiaj]. To nie jest ten sam typ bazy klientów, ale ta persona nadal żyje. I wiele miejsc, takich jak Studio 54, wracając do słynnego okresu – wszystko to trwało, gdy pojawiły się te gwiazdy i ta trafność była najwyższa. Ale trafność umiera. Znowu wracamy do trendów. Jedyny sposób, w jaki bar pozostaje istotny, to wtedy, gdy naprawdę słucha swoich klientów i robi to, co ich klienci uważają za istotne, a nie to, co według właściciela jest istotne. Że kiedy to mówię, to jest opinia. Kiedy [klienci] to mówią, to fakt.

To samo można powiedzieć o Roxy. To samo można powiedzieć o Troubadour, tego rodzaju miejsca żyją dzięki historii, która je wzmacnia.

Jak Jon Taffer może powiedzieć, że batonik jest świetny lub nie tak wspaniały?

Scena barowa w stylu vintage

Czy możesz powiedzieć, że kiedy sam wchodzisz do lokalu, baru lub klubu nocnego, czy możesz powiedzieć, że to jest świetne?

Oh, pewnie. W trzech krokach. Zajmuje mi to pewnie około 8-10 sekund. Pomyśl o tym, co widzisz w 8 lub 10 sekund. Słyszę muzykę. Czuję otoczenie. Patrzę na blaty. Patrzę na tylny pasek, widzę organizację, widzę czystość. Widzę, kogo wybrali na pracowników. Widzę, jak ci pracownicy są ubrani. Widzę, co jest na blacie. Jak wygląda konfiguracja blatu? Mógłbym znaleźć pozycjonowanie i za każdym razem powiem ci prawdopodobnie rentowność sztabki w ciągu trzech lub czterech kroków.

Jakie są oznaki, że właśnie wszedłeś do złego baru?

dlaczego aldi tak dużo płaci?

Jednym z największych jest zapach, czystość. Czystość to coś, co wynika z dyscypliny. Nikt nie lubi sprzątać baru. Nikt nie lubi sprzątać łazienek. Nikt nie lubi robić takich rzeczy. Kiedy widzisz brak tego, jest to brak dyscypliny. Brak dyscypliny w biznesie barowym nie działa. To nie jest sklep z koszulkami. Te koszulki stoją tam i nadal utrzymują się jako zapasy. Batony to zmarnowany produkt, zmarnowana żywność. Jeśli nie sprzedam go teraz, ta okazja zniknie na zawsze. Bo żyję ze sprzedaży na godzinę. Tak więc presja na zarządzanie produktem i konsekwentne zwiększanie przychodów jest ogromna. A operatorzy, którzy nie mają tej dyscypliny, aby naprawdę zrozumieć swoją liczbę i pracować w swoim środowisku, swojej muzyce, swoich systemach wideo, wszystkim tym wszystkim, brak dyscypliny powoduje za każdym razem niepowodzenie. A pierwszym wskaźnikiem dyscypliny jest czystość i porządek.

Czego Jon Taffer życzy sobie, aby więcej ludzi wiedziało o Las Vegas?

Słynny znak Las Vegas

Więc jakie są rzeczy, które ludzie mylą w twoim adoptowanym domu? Las Vegas ?

Cóż, przede wszystkim ludzie myślą, że za oknem mojej sypialni migają światła. Ja nie. Są tu piękne dzielnice mieszkalne, jak każda inna społeczność. The Strip to The Strip, a nasze nieturystyczne obszary mieszkalne są piękne. Las Vegas per capita to najbardziej charytatywne miasto w Ameryce. Zbieramy więcej pieniędzy na mieszkańca niż jakiekolwiek miasto w Ameryce. I to odwołuje się do charakteru miasta Las Vegas. Las Vegas to miasto, które ma osobliwą gospodarkę opartą na turystyce. Naszych 650 000 mieszkańców, z czego zdecydowana większość pracuje w turystyce. Ponieważ turystyka jest tak ważna dla naszej gospodarki, czystość naszego miasta naprawdę ma znaczenie dla nas wszystkich. Bezpieczeństwo naszego miasta jest naprawdę ważne dla nas wszystkich. Chcemy być świetnym miejscem docelowym. Tak więc wsparcie ludzi dla miasta, charytatywna natura miasta i szczerze poczucie wspólnoty w Las Vegas, kiedy tu mieszkasz, jest niezwykłe. Mieszkałem w południowej Kalifornii. Mieszkałem w Nowym Jorku. Mieszkałem na Florydzie. Nigdy nie doświadczyłem poczucia wspólnoty, jak tutaj w Las Vegas. To wyjątkowe miejsce do życia.

Jakie rzeczy w Vegas są zbyt często pomijane przez odwiedzających?

Jest wiele wspaniałych rzeczy. Las Vegas ma niezwykłą historię. Muzeum Neonów to niesamowita okazja. Ci z Was, którzy oglądali promocję tego sezonu „Uratowania baru”, nakręciłem go w Muzeum Neonów. Zobaczysz więc wiele tych starych znaków. Las Vegas ma wspaniałą bogatą historię. To także stolica kulinarna. najlepsi szefowie kuchni na świecie mają tu restauracje? . Mamy największą liczbę klubów nocnych na świecie. Mamy wspaniałą kulturę barową. Las Vegas jest obecnie światowym liderem pod względem gościnności, kulinariów i nocnych rozrywek, nie ma miasta, które mogłoby nas dotknąć. Poza tym 25 minut od mojego domu jestem w górach.

Złe zamówienia na drinki i ulubiony napój Jona Taffera?

Barman serwujący drinka

Czy są drinki, których według ciebie ludzie nigdy nie powinni zamawiać w barze?

Nie chcę mówić, co ktoś powinien nigdy zamówienie z baru . To tak, jakby powiedzieć: „Czego nie powinieneś zamawiać w restauracji?”. To bardzo trudna sprawa. Smak jest bardzo osobisty. Zawsze lubiłem kogoś, kto zamawia, i widziałem, jak to się stało, widziałem to zaledwie kilka tygodni temu, zamówili Hennessy i Colę. Wzięli więc jeden z najdroższych alkoholi, jakie masz, i zmieszali go z produktem, którego nie dało się posmakować. Tak więc czerpię frajdę, gdy ludzie zamawiają spirytus super premium, a potem wkładają go do piña colady, gdy to nie ma znaczenia. Myślę więc, że takie rzeczy są trochę głupie, ale nie ma takiego drinka, o którym bym pomyślała. Myślę, że każdy jest głupi, zamawiając, jeśli taki jest jego gust.

naprawdę kontra biały pazur

Jaki jest twój ulubiony napój do zamówienia w barze?

Ojciec chrzestny, czyli szkocka i amaretto, piję ją od lat. Ale jesteśmy pod ogromnym wpływem naszych rodziców. W pierwszych dniach picia piłem Korona królewska . Mój ojciec pił Crown Royal. Pił Crown Royal i piwo imbirowe. Wypiłem Crown Royal i piwo imbirowe. Ciekawe więc, jak wpływają na nas nasi rodzice i przeszłe pokolenia. Ale od około 10 lat piję ojców chrzestnych. Wydaje mi się, że to jest moje ulubione miejsce w dzisiejszych czasach.

Jon Taffer opowiada o najgorszym barze, jaki widział, i jego najbardziej dumnych przemianach w barze

Budynek poddawany fumigacji

Jaki jest najgorszy bar, do którego wszedłeś?

Prawdopodobnie najgorszy bar, w jaki kiedykolwiek wszedłem, to? Headhunterzy w Austin w Teksasie . To był odcinek, który zrobiłem z „Bar Rescue”. Weszliśmy do środka, przeprowadziłem rekonesans z żoną, która nosiła buty z odkrytymi palcami, a po jej stopie spacerowały karaluchy. I odkryliśmy, że to miejsce miało plagę 5 klasy. Musiałem zamknąć produkcję. Musiałem zamknąć wszystko, umieścić to w namiocie i odkazić cały budynek, zanim mogliśmy wrócić. A właściciel powiedział: „Cóż, w Austin są robaki”. Więc to było dla niego do przyjęcia. Więc to było po prostu oburzające. I tysiące i tysiące… To znaczy, kiedy przeprowadzaliśmy fumigację tego miejsca, było, nie wiem, dwa cale głęboko w karaluchach.

Z jakiej przemiany baru jesteś najbardziej dumny?

Jest kilka z nich, z których jestem bardzo, bardzo dumny. Alkohole na Bourbon , jestem z tego bardzo, bardzo dumny. Ich Koktajl Zmartwychwstania sprzedaje prawie 20 000 miesięcznie. Koncepcja była bardzo silna. MoonRunners to kolejny, który sprawdził się bardzo, bardzo dobrze. Myślę, że są teraz na drugiej lub trzeciej jednostce. Mają ciężarówkę z jedzeniem MoonRunners i takie tam. Ta koncepcja sprawdziła się bardzo, bardzo dobrze. I muszę powiedzieć, że w tym sezonie jest kilka, których jeszcze nie widziałeś, z których jestem szczególnie dumny.

Czego fani Bar Rescue mogą spodziewać się w 8. sezonie serialu?

Jon Taffer na zdjęciu opp Michael Tullberg/Getty Images

Czy jest coś, co chciałbyś zdradzić, a czym jesteś wyjątkowo podekscytowany w nadchodzącym sezonie?

Tak, ten [sezon] „Ocalenie baru” ma emocje, „Uratowanie baru” ma napięcie, „Uratowanie baru” ma satysfakcję. To bardzo emocjonujący sezon. Pomyśl o tym, ci ludzie nie zrujnowali swoich biznesów. To nie ich decyzje spowodowały ich porażkę. To pandemia lub akcja rządu spowodowała ich zamknięcie. I nie sugeruję, że działania rządu są błędne. Nie tam idę. Mówię tylko, że zostali zmuszeni do zamknięcia biznesu. To nie była ich opcja.

laska fil czerwonego członka

Więc to zupełnie inny sezon. Pomagam ludziom, których biznesy zostały im odebrane. Nie ludzie, którzy spowodowali własną porażkę. To bardzo emocjonalne. Dam ci małą migawkę. Jest taki odcinek, w którym rodzina, którą pokazujemy, by ratować ich restaurację, straciła swój dom trzy dni wcześniej. A mama, tata i czterej młodzi chłopcy spali na piętrze nad restauracją bez niczego, bez pieniędzy, bez niczego. I to są rzeczy, z którymi mamy do czynienia w tym roku. Mamy do czynienia z poziomem niepowodzeń, który stanowi wyzwanie dla ich istnienia, a nie tylko ich działalności. Jest intensywny. Jest intensywny.

„Na ratunek w barze” powraca do telewizji i różnych platform streamingowych w niedzielę, 2 maja 2021 r., w sezonie 8 i jego 200. odcinku.