To dlatego burgery In-N-Out są tak pyszne

Znak Burger In-N-Out Frederic J. Brown/Getty Images

In-N-Out Burger to rodzinna ikona Kalifornii. Wysiądź z samolotu na LAX i jest In-N-Out z kolejką za drzwiami niecałą milę od terminalu — zwykle głodni turyści z walizkami na holu, chcący sprawić, by burger stał się ich pierwszym oficjalnym posiłkiem w Kalifornii. Na szczęście ma również lokalizacje w Nevadzie, Oregonie, Utah, Teksasie i Arizonie. Działająca od 1948 roku In-N-Out szczyci się serwowaniem możliwie najświeższych potraw, przygotowywanych przez przyjazną obsługę w czystej restauracji. Pierwotni założyciele Harry i wnuczka Esther Snyder, Lynsi Snyder , teraz kieruje firmą, twierdząc, że dąży do utrzymania ich standardów, a nawet ich przekraczania.


Podczas gdy frytki i koktajle mleczne są podstawowymi produktami marki, to hamburgery naprawdę sprawiają, że ludzie wracają. W rzeczywistości, większość ludzi nawet nie lubi frytek , ale są gotowi odpuścić, ponieważ tak bardzo kochają wołowinę. Dlaczego te hamburgery są tak wyjątkowe? Istnieje kilka czynników, które sprawiają, że Podwójny podwójny warto czekać w drive-thru linia o głębokości 20 samochodów. Czytaj dalej, aby w pełni zrozumieć zgiełk legendarnego burgera In-N-Out.Wołowina z In-N-Out nigdy nie jest mrożona

Ciężarówka z burgerami In-n-Out Facebook

Więc jeśli jesteś mieszkańcem East Coaster, który jest zgorzkniały z powodu braku In-N-Out w twoim stanie, nie czekaj na ich wybitną ekspansję. Burger ma twarda polityka nigdy nie otwierać restauracji więcej niż dzień jazdy z jednego z ich zakładów przetwórstwa mięsnego. Reguła, choć nie do zniesienia dla tych, którzy nie lubią łupów z In-N-Out w swoim mieście, jest taka, że ​​restauracje nie mają zamrażarek ani kuchenek mikrofalowych.
W 2017 roku Carl Van Fleet, ówczesny wiceprezes ds. planowania i rozwoju w In-N-Out, powiedział Insider biznesowy „W In-N-Out Burger sami robimy wszystkie nasze hamburgery i dostarczamy je świeże do wszystkich naszych restauracji naszymi własnymi samochodami dostawczymi… nic nigdy nie jest zamarznięte. Nasze nowe lokalizacje restauracyjne są ograniczone odległością, jaką możemy pokonać z naszych zakładów produkcji pasztetów i centrów dystrybucji”. Tak więc cała dostarczana żywność musi znajdować się w promieniu 300 mil od oficjalnego punktu dystrybucji, aby dotarła świeża i pozostała w tym stanie, stąd najbardziej aromatyczny kotlet hamburgerowy, jaki kiedykolwiek zjesz.

cała żywność organiczna skandal

Szczerze mówiąc, uświadamiasz sobie, ile prawdopodobnie jest tam czerwonego mięsa nie jest? tak świeże — ale nie myśl o tym zbyt mocno. Bez wątpienia zamrażanie, a następnie rozmrażanie odbiera jakość fast foodów, więc jest to prawdopodobnie jeden z największych powodów, dla których hamburgery In-N-Out sprawiają, że tak mocno mdlejesz.Cała wołowina w In-N-Out jest wolna od dodatków, konserwantów i wypełniaczy

In-N-Out 4x4 burger Facebook

In-N-Out zajmuje się wołowiną, a marka traktuje ten biznes bardzo poważnie. Według In-N-Out oficjalna strona internetowa , wołowina jest „100% zmielona karkówka USDA – wolna od dodatków, wypełniaczy i konserwantów”. Aby dać ci pewną perspektywę, nie wszystkie fast foody mogą zgodnie z prawdą oznaczyć to określenie ich mięsa na burgery. Na przykład, podczas gdy Jack w pudełku twierdzi, że używa 100 procent wołowiny (przez Jedz to, nie to! ), do 2018 Oświadczenie o składnikach i alergenach wskazuje inaczej — chyba że przegapiliśmy notatkę i takie rzeczy jak uwodorniony olej z nasion bawełny i triacetyna występują naturalnie u krów?

Fakt, że In-N-Out nie musi używać konserwantów, ma sens, biorąc pod uwagę, że nalega na podawanie tylko najświeższego mięsa. Najwyraźniej brak konserwantów, zbędnych dodatków i wypełniaczy to zdecydowanie dobra rzecz, jeśli chodzi o uzyskanie pysznego burgera. Rekwizyty do In-N-Out, aby nigdy nie iść na skróty w imię ekspansji lub tańszego mięsa.Kotleciki In-N-Out poddawane są intensywnej kontroli jakości

In-N-Out Burger kotlety wołowe Facebook

kontrola jakości wykracza poza upewnienie się, że całe mięso jest w 100% czystą wołowiną, bez dodatków i nigdy nie jest mrożone przed podaniem. W obiektach dystrybucyjnych In-n-Out sami zmielić mięso przy użyciu całych uchwytów (od bydła wybranego tylko do In-N-Out), z których każdy został poddany inspekcji. Poświęcają również czas, aby samemu usunąć wszelkie kości, zanim uformują burgery.

To ma sens, aby współpracownicy In-N-Out ciężko pracowali, aby utrzymać jakość wołowiny, ponieważ mają tendencję do zarobić na lepsze życie że większość pracownicy fast food . Kiedy jest miejsce na wzrost i dobre ubezpieczenie zdrowotne, z pewnością istnieje zachęta do upewnienia się, że mięso jest na najwyższym poziomie. Kontrola całej wołowiny jest zdecydowanie częścią tego, co sprawia, że ​​hamburgery In-n-Out są tak pożądane przez miłośników burgerów na Zachodnim Wybrzeżu i poza nim. Wiesz, że to, co dostajesz, to dobre rzeczy.

Dodatki warzywne w In-N-Out są codziennie przygotowywane na świeżo

Dodatki do burgerów In-N-Out Facebook

Kotleciki do burgerów są świeże, więc można również założyć, że mocowania burgerów również są zgodne z tą polityką. Zakładając, że nie zajdziesz daleko, prawda? Na szczęście In-N-Out ma też coś do powiedzenia na temat swoich dodatków.

Za w-N-Out stronie internetowej , sałata lodowa na wierzchu twoich hamburgerów jest „ręcznie liściasta”. Każdego ranka współpracownicy kroją świeżą cebulę i pomidory, oprócz sortowania sałaty. Były pracownik In-n-Out powiedział Pysznie „Po pracy w In-N-Out mogę bez wątpienia powiedzieć, że to [sic] najczystszy [sic], najświeższy „fast food”, jaki można kiedykolwiek zjeść… sałata, pomidor i cebula są przygotowywane rano dla świeżych produktów przez cały dzień”. Wierzymy, że mówi prawdę — jeśli zajrzysz za ladę, składając zamówienie w In-n-Out, prawdopodobnie zobaczysz pracownika przesiewającego ogromną ladę warzyw.

Były współpracownik dodał również, że jeśli coś upadnie na podłogę za kulisami w restauracji, natychmiast zostanie zniszczone. Cóż, to pocieszające. Ponieważ w In-n-Out jest tak ograniczona liczba dodatków do burgerów, wyraźnie daje to więcej czasu na skupienie się na upewnieniu się, że zrobić są najlepsze dostępne fixins.

W In-N-Out jest bardzo mało paczkowanych składników

Asortyment In-N-Out Facebook

Ponieważ w menu In-N-Out jest tak mało pozycji, do przygotowania posiłków nie potrzeba zbyt wielu składników. Jedynym sposobem, w jaki In-N-Out mogłoby być świeższe, byłoby zrobienie własnych Keczup i musztarda — a może ubijają własne lody? Były współpracownik In-N-Out zgłosił się Pysznie że jedynymi przedmiotami, które nie są przygotowywane na świeżo w sklepie i które są dostarczane w paczkach (oczywiście oprócz wspomnianych przypraw), są napoje, niesławna pasta do burgera i papryczki chili (można zamówić burgera z posiekane chili lub chilis z boku).

In-N-Out nalega na nazywanie tego, co normalnie dubbingujesz jako sos , „rozrzutnik” i chociaż to dziwne, damy im go, bo po co kwestionować mistrzów. Podobno specjalny spread, który pojawia się na burgerze (chyba że poprosisz o pozostawienie go przy składaniu zamówienia) jest po prostu odmianą Sos tysiąca wysp . Zamów „zwierzęcy styl” i zdobądź dodatkową dawkę pasty, między innymi dzwonki i gwizdki do hamburgerów.

Pakowane lub nie, specjalne pasty do smarowania sprawiają, że ludzie raz po raz wracają po burgery. A pozostałe składniki, które występują w najczystszej formie, wydają się mówić same za siebie, jeśli zastanawiasz się, dlaczego świeższe jest zawsze lepsze.

Jeśli lubisz cebulę, w In-N-Out masz mnóstwo opcji

Burger In-N-Out z grillowaną cebulką Facebook

Ludzie zwykle mają silne opinie na temat cebule . Ludzie ich nienawidzą i ludzie ich kochają, a czasami kochankowie mają warunki. Na przykład nie każdy może zjadać surową cebulę. Ale smażona cebula... przynieś to. Być może więc rzeczywistość różnych preferencji dotyczących cebuli jest powodem, dla którego In-N-Out oferuje tak wiele stylów dodatków do cebuli.

Zwykle hamburgery są dostarczane z plasterek świeżej cebuli , chyba że w zamówieniu określono inaczej. I pamiętaj, to cały, legalny kawałek, a nie tylko jeden lub kilka pierścieni. Możesz również zamówić je pokrojone w kostkę lub poprosić o grillowanie cebuli, co w zasadzie oznacza, że ​​są karmelizowane cebule — trochę niedoceniana specjalność w In-N-Out, jeśli nas pytasz. W rzeczywistości grillowana cebula jest tak smaczna, że ​​stanowi część ukochanej mikstury w stylu zwierzęcym, więc nie ma potrzeby określania grillowanej cebuli przy zamawianiu burgera w ten sposób. Możesz również poprosić o grillowana cała cebula (powiedzieliśmy ci, że u niego jest wiele odmian cebuli). Najwyraźniej In-N-Out pragnie zadowolić miłośników cebuli na burgerach na całym świecie.

Stosunki mięsa do sera i mięsa do bułki w In-N-Out są idealne

Burgery In-N-Out Tommaso Utopić / Getty Images

Chociaż mogą istnieć sprzeczne poglądy na temat tego, jak gruby powinien być hamburger, nie możesz nie zgodzić się, że cienki hamburger pozwala na przyprawy błyszczeć trochę bardziej. ser do mięsa Stosunek do burgera In-N-Out nadaje nieco więcej serowości niż grubszy kotlet. Mięso jest tak smaczne, że przyprawy zdecydowanie nie przysłaniają wołowiny, ale z pewnością mają miejsce na rozkwit we wszystkich swoich walorach smakowych.

Paszteciki In-N-Out idealnie pasują również do bułek In-N-Out. W mowie wszystko dla Pysznie , były pracownik In-N-Out pokazał obok siebie porównanie hamburgera In-N-Out na spodzie bułki obok McDonald's jeden, a różnica jest wyraźna. Nie dajesz się oszukać przytłaczającą ilością chleba, aby wytłumaczyć marną ilość mięsa. Do każdego kęsa chleba najprawdopodobniej będzie pasować mięso.

zamykanie steków i shake'ów

Te proporcje wyjaśniają, dlaczego każdy kęs burgera In-N-Out jest równie satysfakcjonujący.

Podobno biszkoptowy chleb, taki jak w In-N-Out, robi niesamowite bułki do hamburgerów

Burgery In-N-Out Facebook

W przypadku, gdy nie zauważyłeś (lub, sapnij, nigdy nie miałeś przywileju ich zjedzenia), bułki, których używa In-N-Out są miękkie i pyszne. Gigant hamburgerów dostaje bułeczki z innej rodzinnej instytucji z Południowej Kalifornii, Piekarnia Purytańska . Od lat 30. XX wieku zakład zapewniał bułki najwyższej jakości, nie pomijając żadnych kluczowych etapów procesu wyrabiania ciasta. Moce, które są w In-N-Out opisują bułki na ich stronie internetowej jako „wypiekany ze staromodnego, wolno rosnącego ciasta biszkoptowego”. Puritan wierzy w to, że chleb ma swój słodki czas, aby osiągnąć swój pełny potencjał. Najwyraźniej nie są twoimi przeciętnymi handlarzami ciasta.

Efektem siedmiogodzinnego procesu wypieku chleba jest pojemnik na burgery, który jest zarówno gąbczasty, jak i giętki, a także bardzo przyjemny dla podniebienia. Ponieważ Puritan Bakery również kładzie duży nacisk na jakość, nie jest niespodzianką, że ich bułki są idealnym uzupełnieniem hamburgerów In-N-Out – i jednym z powodów, dla których są tak pyszne.

Możesz dostosować burgery In-N-Out, aby były nieco zdrowsze, ale nadal pyszne

Styl białka In-N-Out Facebook

Z jakiegoś powodu wysoka jakość i świeżość, o której wiesz, że otrzymujesz od In-N-Out, może sprawić, że poczujesz się, jakby to był „zdrowy” sposób jedzenia fast foodów – niezależnie od tego, czy jest on uduszony ich sekretną pastą, czy nie. Podczas nie wszyscy się zgadzają z tym przekonaniem nie ma wątpliwości, że nadal możesz dostać pysznego burgera, który jest „zdrowszy” w tym sensie, że ma mniej kalorie i gruby.

Oprócz możliwości zamówienia burgera „w stylu białkowym”, aby burger był zawinięty w sałatę, a nie w chleb, możesz również obniżyć spożycie kalorii, prosząc o ketchup i musztardę zamiast specjalnego pasty do smarowania. W rzeczywistości, według Jedz to, nie to! , możesz cieszyć się Double Double minus dodatkowe sześć gramów tłuszczu i 170 kalorii, po prostu prosząc o jeden kawałek sera mniej i bez specjalnego pasty do smarowania. Tak, dajemy Ci pozwolenie na korzystanie z tych skrótów, abyś mógł uznać swoją decyzję o zjedzeniu posiłku w In-N-Out za zdrową — ale naprawdę możesz przegapić ten spread. Wybór nalezy do ciebie.

Ponieważ In-N-Out tak naprawdę robi tylko jedną rzecz, robią to naprawdę dobrze

W-N-Out menu Facebook

In-N-Out nie miesza się z niczym poza burgerami i ich doskonałymi dodatkami, frytkami i koktajlami. Podczas gdy inne znane sieci lubią Burger King i McDonald's zachwalając tony ciągle zmieniających się pozycji w menu, urodzony w Kalifornii podstawowy burger oferuje mniej niż 15. Jest jednak wyrachowany zamiar tej strategii i dlatego In-N-Out nie ulega presji serwowania każdej smażonej mikstury ludzki mózg może wymyślić, aby zwabić klientów. Dyrektor generalny In-N-Out, Lynsi Snyder, powiedział Forbes , „Nie chodzi o dodawanie nowych produktów. Albo myślenie o następnym zawiniętym w bekon to czy tamto. Robimy tego samego burgera, tę samą narybek… nie idziemy na kompromis. Uwaga dodatkowa: na terenie In-N-Out nigdy nie ma bekonu.

Jej misja jest zgodna z Motto Harry'ego Snydera , który polegał na zrobieniu jednej rzeczy i zrobieniu tej jednej rzeczy najlepiej jak potrafisz. To motto jest wyraźnie nadal obecne i zdecydowanie wydaje się działać dla marki, która rzekomo jest warta około 300 miliardów dolarów. Snyder również powiedział Forbes , „Czułem głębokie wezwanie, aby upewnić się, że zachowam te rzeczy, których [moja rodzina] by chciała. Że nigdy nie patrzyliśmy w lewo i w prawo, aby zobaczyć, co robią wszyscy inni, iść na skróty, drastycznie zmieniać rzeczy lub iść na kompromis”. Lekcja wydaje się być taka, że ​​małe menu to ogromne ilości burgerowego dobroci.