Wskazówki

Alkohole, które powinieneś pić bezpośrednio

Wiedza o tym, jakie marki serwują najpłynniejszą, najprzyjemniejszą whisky, rumy i nie tylko, jest ważnym ciosem w Twojej karcie „Osiągnięcia dorosłości”.

To najlepszy sposób na przechowywanie tłuszczu z bekonu

Gotowanie z tłuszczem z bekonu to łatwy i niedrogi sposób na dodanie smaku i głębi do prawie każdego jedzenia. Smar do bekonu może podnieść jakość potraw w taki sam sposób, jak droga oliwa z oliwek – praktycznie nic Cię nie kosztuje. Jaki jest najlepszy sposób na jego przechowywanie?

Kupione w sklepie marki Mac i sery, w rankingu od najgorszego do najlepszego

Przy tak wielu markach gotowych makaronów i serów dostępnych obecnie na rynku, to nie tylko niedroga żywność, ale także wygodna i zaskakująco smaczna.

Co sprawia, że ​​najlepsze białka są tak niepokojące?

Premier Protein z pewnością ma rzesze fanów. Ale warto przyjrzeć się, jakie składniki zawierają te suplementy, które sprawiają, że smakują na tyle dobrze, aby zbudować takie grono odbiorców. Aby to zrobić, Mashed rozmawiał z Piper Gibson, holistycznym ekspertem ds. zdrowia i żywienia stojącym za Regeneracją Zdrowia.

To jest to, co możesz zastąpić płynnym dymem

Płynny dym to rodzaj magii w butelce — zaledwie kilka kropel tej potężnej substancji doda smaku dymu drzewnego do mięs, warzyw, a nawet koktajli. Nie jest to jednak rodzaj składnika, który można łatwo powielić w wersji DIY, więc co zrobić, jeśli nie masz żadnego pod ręką?

Błędy popełniane podczas gotowania słodkich ziemniaków

Odpowiednio ugotowany słodki ziemniak jest pyszny. Oto niektóre z najważniejszych błędów, które popełniasz podczas gotowania słodkich ziemniaków.

Przechowywałeś mleko źle przez całe życie

Mleko jest tak podstawowym pożywieniem, wydaje się, że prawie nic o nim nie wiemy. Wiemy, co tak naprawdę jest w naszym mleku i wiemy, że nigdy nie kupujemy mleka ze sklepu za dolary, ale okazuje się, że przez całe życie niewłaściwie przechowujemy mleko. Co do czego?

Najlepszy zamiennik holenderskiego piekarnika

Holenderski piekarnik to jedno z tych narzędzi do gotowania, które powinna mieć każda kuchnia — ale nie są tanie. Jeśli chcesz zrobić przepis, który wymaga jednego dziś wieczorem, nie musisz biegać do sklepu. Kulinarne umysły w Mashed znają alternatywę dla holenderskiego piekarnika dla prawie każdej metody gotowania.

Błędy, które każdy popełnia podczas gotowania jagnięciny

Każdy popełnia te błędy podczas gotowania jagnięciny, ale nie musisz. Poznaj i ugotuj swoją jagnięcinę w sam raz.

Największy błąd, jaki popełniasz z jajkami na twardo

Może to brzmieć dość prosto, ale wiele rzeczy może pójść nie tak, gdy robisz jajka na twardo. Największym problemem związanym z jajkami na twardo jest ten, którego prawdopodobnie nie zauważylibyśmy, gdybyśmy przygotowywali je w ten sam sposób przez całe życie, a to ich rozgotowanie.

Ranking kurczaków z rożna w sklepie spożywczym od najgorszego do najlepszego

Gorące i świeże kurczaki z rożna można znaleźć w prawie każdym amerykańskim sklepie spożywczym. Jednak nie wszystkie kurczaki z rożna są tworzone jednakowo. Oto nasz ranking najlepszych kurczaków z rożna w sklepie spożywczym, uszeregowanych od najgorszego do najlepszego.

Prawdziwa różnica między jajami bezklatkowymi a jajami z wolnego wybiegu

Znajdziesz marki, które zagłębiają się w emocjonalne samopoczucie kur, które wyprodukowały jaja. Marka Happy Egg twierdzi, że ich jaja pochodzą od ptaków, które „mogą swobodnie wędrować, grzędować, bawić się, kąpać się w piasku i po prostu być sobą”. Są jajka bez klatek i na wolnym wybiegu. Czym dokładnie różnią się te terminy?

Dlaczego warto dwa razy pomyśleć o zakupie chipsów Clancy's w Aldi

Powinieneś pomyśleć dwa razy przed zakupem chipsów Clancy's w Aldi, ponieważ kupujący narzekają na ich jakość, twierdząc, że nie są tak dobre, jak większe marki.

Tajemnice gotowania, których kucharze uczą się w szkole kulinarnej

Oto niektóre z najcenniejszych wskazówek, sztuczek i sekretów, które poznałbyś podczas uczęszczania do szkoły kulinarnej.

Marki wody butelkowanej, od najgorszego do najlepszego

Niektóre wody sprawiają, że chce się wypijać całą butelkę, a mózg zamrożony do cholery. Inne zignorujesz, gdy tylko ugasisz pragnienie.

10 błędów, które każdy popełnia podczas gotowania hot-dogów

Kochasz hot dogi, ale ciągle je psujesz? Podnieś swoją grę z hot dogami, unikając tych typowych błędów podczas gotowania hot dogów.

Popularne batoniki, w rankingu od najgorszego do najlepszego

Sprawdź ten ranking popularnych batoników, w którym zamawiamy batony od najsmaczniejszych do najsmaczniejszych.

Salsy kupione w sklepie, rankingowe

Znalezienie idealnej salsy to ciągle zmieniający się cel. Rzućmy okiem na te popularne salsy kupowane w sklepie, uszeregowane od najgorszego do najlepszego.

Każdy element menu w In-N-Out Burger, od najgorszego do najlepszego

Jeśli nie jesteś typem osoby, która lubi prosić o modyfikacje, Nie tak Tajne Menu w In-N-Out Burger jest dla Ciebie darem niebios, ale nie każdy element menu jest wart zamówienia. Są to najlepsze pozycje menu w In-N-Out Burger w obu menu, uszeregowane od najgorszego do najlepszego.

Przechowywałeś cebulę źle przez całe życie

Jak przechowujesz cebulę? Czy trzymasz je na blacie, czy wkładasz do spiżarni? Gdziekolwiek trzymasz cebulę, istnieje duża szansa, że ​​się mylisz.