Czego absolutnie nie powinieneś zamawiać w chlebie Panera

Znak zewnętrzny Chleb Panera Scott Olson/Getty Images

Jedną z najlepszych rzeczy, jakie wyjdą z nowoczesnych wynalazków, jest stworzenie sieci restauracji fast-casual. Możliwość szybkiego zjedzenia wysokiej jakości posiłku bez konieczności siedzenia w zatłoczonej restauracji lub wydawania tony gotówki jest jak spełnienie marzeń wielu gości. Miejsca jak Chipotle lub Chleb Panera pomoże urzeczywistnić to marzenie. W szczególności Chleb Panera szczyci się tym, że jest wygodny i pyszny i utrzymuje, że jest pełen full zdrowe, czyste jedzenie .






czy białka mają białko?

Ale czy to naprawdę zdrowe? Czy czysto? A może nawet świeże? Cóż, to zależy. Chociaż Chleb Panera jest z pewnością zdrowszą opcją niż burger i frytki, w przeważającej części istnieją pewne pozycje menu, które lepiej pozostawić bez kolejności. Niestety dotyczy to niektórych ulubionych przez fanów pozycji menu z Panery, których możesz się nie spodziewać. W rzeczywistości rzeczy, których absolutnie nigdy nie powinieneś zamawiać? Chleb Panera może cię zaskoczyć, a jest ich więcej, niż mógłbyś przypuszczać.



Zupa nie zawiera sodu dla wszystkich w Panera Bread

Zupa Chlebowa Panera

Jedną z największych sekcji menu w Panera Bread jest zupa. Sieć restauracji oferuje wszystko, od rosołu z makaronem po zupy warzywne i wiele więcej. Ale tak smaczne, ciepłe i pocieszające, jak może brzmieć miska zupy, w Panera nie są one do końca świeże lub zdrowy.








Jeden użytkownik Reddita wyjaśnił coś dość ponurego o zupie w Panerze. „Zupy są dostarczane w zamrożonych torebkach w pudełkach z napisem „Jedzenie dla instytucji” z boku pudełka” – napisali. „Wrzucalibyśmy je do szybkowaru, który podniósłby je do temperatury od zamarzających bloków do prawie wrzących gorących worków”. Um, mniam? Ale to nie wszystko. Były pracownik Panery powiedział Moje przepisy że ich kierownik dał im złowieszczą radę, jeśli chodzi o zupę: „Nigdy nie proponuj zupy osobom starszym. Sód jest za wysoki. Ojej! Jeśli kierownik mówi, aby unikać zupy, prawdopodobnie powinieneś unikać zupy.

W Panera Bread nie ma żadnego makaronu?

Makaron chlebowy Panera youtube

Menu w Panera Bread oczywiście uległo pewnym zmianom na przestrzeni lat, ale chociaż sieć najwyraźniej zawsze serwowała makarony z serem, zaprzestali innych ofert makaronów. Nie opłakuj, bo to może być najlepsze. Makaron nie tylko otrzymał dość złe recenzje? Świergot , ale sposób, w jaki każdy makaron jest przygotowywany w Panera, sprawia, że ​​jest to naprawdę nie do przyjęcia.



W szczególności żaden z makaronów w Panera nie jest przygotowywany na świeżo w sklepie. Zamiast tego jest zamrożony, a następnie podgrzewany do podania. Oczywiście nie brzmi to apetycznie, ale Panera zachowuje swoją jakość pomimo tej niezręcznej rzeczywistości. Rzecznik Panery powiedział DZISIAJ że „Mac i ser są przygotowywane poza zakładem na podstawie naszej zastrzeżonej receptury opracowanej przez naszych szefów kuchni i przy użyciu naszych pozyskiwanych składników, które spełniają nasze standardy dotyczące naszego czystego menu”. Cóż, bez względu na to, czy jest dokładnie „czysty” lub spełnia twoje własne standardy, po prostu wiedz, że makaron w Panera, w tym ukochany makaron z serem, nie jest wcale taki świeży ani domowej roboty.

Tego sera Panera Chleb należy unikać

Kanapka Panera Chleb z serem feta youtube

Słuchaj, za każdym razem, gdy restauracja — zwłaszcza taka, która musi serwować jedzenie stosunkowo szybko, jak Panera — oferuje mnóstwo różnych potraw, w kuchni sprawy się komplikują. Tak naprawdę to nie jest tak, że Panera Bread lub którykolwiek z jego pracowników znaczy pomieszać niektóre zamówienia. Pracownicy Panery są poddawana dużej presji , od szybko zmieniających się linii przygotowawczych po stale zmieniające się menu. Jednak jeśli chodzi o ten jeden rodzaj sera, lepiej trzymać się z daleka. W szczególności ser feta dostępny w niektórych pozycjach menu nie zawsze jest bezpieczny do zamówienia z jednego naprawdę poważnego powodu.



Były pracownik Panera Bread zabrał się do Reddit, aby wyjaśnić kilka brudnych małych sekretów dotyczących sieciowej restauracji. Ujawnili jedną małą ciekawostkę, która naprawdę się wyróżniała i nie bez powodu. „Wszystko z fetą”, napisał użytkownik o tym, co nie na zamówienie w Panera (przez Tak smaczny ). „Przypadkowo podałem wielu klientom spleśniałą fetę, ponieważ myślałem, że właśnie wsunął się do środka kawałek gorgonzoli”. Poważnie, to brzmi absolutnie obrzydliwie, więc trzymajcie się z daleka od fety.

Ciasta w Panera Bread też nie są takie wspaniałe?

Wypieki chlebowe Panera youtube

Naprawdę nie ma nic lepszego niż filiżanka dobrej kawy z ciastem na boku, prawda? Niezależnie od tego, czy masz ochotę na coś słodkiego z kofeiną, czy chcesz poczuć się jak w Paryżu, jest to całkowicie klasyczne połączenie. Ale w Panera Bread nie wszystkie wypieki są tak smaczne, gorące i świeże.

Jeden pracownik Panera Bread wziął do Reddit wyjaśnić pewne nieporozumienia dotyczące sieci restauracji. Jedno objawienie jest szczególnie szokujące, zwłaszcza że omawiany element menu jest jakby w tytule Panera Chleb, więc można oczekiwać, że ich wypieki będą wyjątkowe i pyszne. Niestety nie wszystkie. „Babeczki i ciasto kawowe są zdecydowanie po prostu rozmrażane, ale KAŻDE INNE wypieki są codziennie świeże” – wyjaśnił pracownik. To skrajnie niefortunne, że babeczki i ciasto kawowe nie są tak świeże jak bajgle czy babeczki, ale przynajmniej teraz wiesz, czego unikać.

Nawet chleb w Panera nie jest tak świeży, jak myślisz

Chleb Panera youtube

Czy poszedłeś nawet do Panera Bread, jeśli nie odszedłeś przynajmniej z bokiem chleba? Nie całkiem. W końcu chleb w Panerze jest dość kultowy dla klientów sieci. Niezależnie od tego, czy jest to bagietka, kanapka, czy wysokokaloryczna miska, zawsze jest na miejscu. Dobrze?

jak zrobić sosy

Niestety, podobnie jak niektóre wypieki w chlebie Panera nie są świeże , podobnie jak sam słynny chleb. Choć chleb może smakować pysznie, nie w każdym sklepie jest przygotowywany na świeżo, przynajmniej nie tak, jak myślisz. Prawda jest taka, że ​​w każdym zakładzie Panera Bread nie ma mistrza piekarza, który wytwarzałby ręcznie ciasto z idealną ilością Sól , drożdże i czuła opieka.

Wręcz przeciwnie, pracownik Panera Bread zajął się Reddit aby dokładnie wyjaśnić, jak chleb był wytwarzany w sklepach, i było to trochę przygnębiające. „Ciasto jest wysyłane świeże co wieczór z zakładu regionalnego” – wyjaśniają, dodając, że chleb jest na ogół „pieczony świeżo każdego wieczoru na następny dzień”. Tak więc, chociaż chleb może być wypiekany w sklepie, nie jest on świeżo wypiekany w sklepie. Ta szczerze podstępna luka może sprawić, że nie będzie to dla ciebie tego warte.

Ta kanapka Panera Bread jest taka niezdrowa

Nowoczesna kanapka Caprese od Panera Bread Panera

Oczywiście jednym z największych powodów, dla których ludzie często używają chleba Panera, jest to, że łańcuch maluje się jako zdrowa alternatywa dla większości innych fast foodów. Jednak nie wszystko w menu Panera jest aż tak zdrowe. W rzeczywistości jest jedna kanapka, której nigdy nie powinieneś zamawiać, przynajmniej jeśli starasz się dbać o zdrowie. Sprawca, o którym mowa, należy do sieci Nowoczesna kanapka Caprese , który składa się z mozzarelli, parmezanu i puree z białej fasoli, a wszystko to zwieńczone pysznym confitem z wędzonych pomidorów, bazylią i glazurą balsamiczną.

W rzeczywistości zarejestrowany dietetyk, powiedziała Natalie Rizzo Jedz to nie to że Modern Caprese jest zwodniczo niezdrowy. „Dzięki 19 gramom tłuszczów nasyconych i ponad połowie ilości sodu, którą powinieneś spożywać w ciągu dnia, Modern Caprese jest czymś, od czego należy omijać” – powiedział Rizzo. Może Popatrz zdrowa bez wędlin i odrobiny warzyw, ale ta kanapka jest naprawdę bogata w tłuszcz i sód, co czyni ją czymś, co należy jeść z dużą ostrożnością.

jajka na twardo soda oczyszczona vs ocet

Koktajle w Panera mogą być dość obrzydliwe

Koktajle Panera Chlebowe Świergot

Zupy, sałatki i kanapki to nie jedyne rzeczy w menu Panera Bread. Okazuje się, że menu napojów tej sieci jest naprawdę imponujące. Panera serwuje wszystko od rękodzieła Kawa do różnych herbat, napojów gazowanych i soków, ale najwyraźniej należy unikać koktajli. Mogą wyglądać orzeźwiająco i zdrowo, ale w rzeczywistości są bogaty w cukier i rodzaj zdzierstwa. Poważnie, kiedy już wiesz, co tak naprawdę jest w koktajlu Panera Bread, prawdopodobnie nie będziesz już marnować czasu na taki koktajl.

Jako pracownik Panera Bread udostępniony w dniu Reddit , koktajle w zakładzie są czymś, czego należy poważnie unikać. „TRZYMAĆ SIĘ OD SMOOTHÓW” – ostrzegali. „To dosłownie 2 miarki jogurtu waniliowego, „przecier owocowy”, który jest mrożony, a my rozmrażamy w półgalonowych dzbankach na mleko i lodzie”. Tak, to nie jest idealny obraz zdrowia, ale pracownik nie był jeszcze skończony. Dodali również, że koktajle są poważnie zawyżone, jak na coś, co nie zawiera żadnych świeżych owoców.

Tej sałatki należy unikać w Chlebie Panera

Panera Chleb Sałatka Cezar youtube

Kiedy chcesz coś lekkiego i zdrowego na lunch lub kolację, ładna, duża sałatka z pewnością może trafić w sedno. A Panera Bread z pewnością ma w menu mnóstwo sałatek, w tym zawsze smaczną sałatkę Cezar ( co nie jest włoskie? , tak poza tym). Ale zanim zamówisz jedną na obiad, upewnij się, że wybierasz najlepszy wybór z menu, ponieważ w Panerze jest jedna sałatka, której pracownicy nie zamawiają. Czy mogą być na punkcie czegoś, czego nie znasz?

Były pracownik Panera Bread zabrał się do Reddit, aby odpowiedzieć na pytania dotyczące sieci, a gdy ktoś zapytał, czego nigdy nie powinien zamawiać, były pracownik był bez ogródek szczery. Chociaż możesz nie myśleć o tym zbyt wiele, powiedzieli, że sałatka Cezar to coś, co każdy powinien zostawić za ladą. „Płacisz tyle samo, co klasyczna sałatka (pomidor, cebula itp.), ale dostajesz tylko grzanki i łyżkę parmezanu” wyjaśnili , dodając, że „nie ma innych warzyw poza sałatą. Mów o marnowaniu pieniędzy! Szczerze mówiąc, sałatka Cezar i tak jest jedną z najłatwiejszych do zrobienia w domu, więc nie wydawaj ciężko zarobionych pieniędzy na słabą sałatkę z Panery.

Kurczak Panera Bread może być podejrzany

Podpłomyki z kurczaka Panera Bread youtube

Kurczak jest jedną z najczęstszych dostępnych form białka, zwłaszcza w sieciach fast food, takich jak Chleb Panera. Ale czy to na sałatce, czy na kanapce, kurczak w Panerze to naprawdę coś, z czym nie powinieneś zadzierać, ponieważ ma tendencję do bycia dość podejrzanym. Nie tylko ludzie narzekali na jego wygląd i smak, ale sami pracownicy Panera Bread odradzali zamawianie go ze względu na sposób jego dostarczenia.

Korzyści costco dla pracowników

Jeden Recenzent Trip Advisor miał szczególnie straszną recenzję kurczaka w firmie Panera Bread w Tampa na Florydzie, pisząc, że „wyglądał jak „kurczak piłą łańcuchową”, ze stawami, golonkami, wszystkimi odrzuconymi częściami kurczaka, których większość ludzi nie chce jeść”. Niestety, to ma sens, biorąc pod uwagę, jak robi się kurczaka w Panera, a jak nie. Były pracownik Panera Bread powiedział Reddit użytkowników, że „kurczak jest wstępnie ugotowany w torebkach”, co oznacza, że ​​nie jest świeży ani wykwintny. Najwyraźniej może również zawierać mniej niż pożądane cięcia. Oczywiście, kurczaka należy unikać w Chlebie Panera, zwłaszcza jeśli już jesteś wybredny w kwestii mięsa.

Napoje w fontannie to strata pieniędzy w Panera Bread

maszyna do fontanny sodowej

Kiedy wychodzisz na lunch lub łapiesz kolację na noc, sama myśl o lodowatej sodzie może wystarczyć, aby ją zamówić. I szczerze, nikt nie może cię winić. Niezależnie od tego, czy jesteś bardziej osobą Dr. Pepper czy Sprite, czasami napój gazowany po prostu trafia na miejsce. Mimo to, bez względu na to, jak bardzo możesz chcieć, napoje gazowane są stratą pieniędzy w Panera, a nawet nie są znane z tego, z czego znany jest łańcuch.

W jednym Reddit wątku, były pracownik Panera Chleb wyjaśnił, że jest jeden szokujący przedmiot, na który nikomu nie radzą wydawać pieniędzy. „To SZALEŃSKIE, a znaczniki są intensywne” – napisał były pracownik o tym, jakie ogólne opłaty Panera pobiera od klientów. — Także napoje gazowane! Kosztują około 5 centów, a za dużą liczą 3 dolary. Jezu. Oczywiście, nigdzie nie można dostać pięciocentowej sody, ale jest wiele miejsc, które pobierają tylko jednego dolara za duże, zamiast tego, co Panera pobiera od klientów. Naprawdę, lepiej trzymać się darmowej wody.

Bajgle Panera Bread mogą nie smakować wyśmienicie

Bajgle z chleba Panera youtube

Niezależnie od tego, czy dorastałeś, zamawiając kanapki śniadaniowe na bajglach, czy też coś, co nauczyłeś się doceniać w późniejszym życiu, świeży bajgiel jest zawsze dobry pomysł. Panera Bread słynie z bajgli, ale czy sieć restauracji naprawdę powinna otrzymać pochwały za te wypieki? Chociaż bajgle mogą być świeżo upieczone i doskonale smaczne dla większości gości, nie oznacza to, że są warte swojej ceny. Zwłaszcza, że ​​są chwile, kiedy smak jest poważnie i nie ma sposobu, abyś wiedział, czy dostaniesz dokładnie to, o co prosiłeś.

Na Reddit , pracownik Panera Bread poświęcił czas, aby odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących sieci i jej nowych praktyk piekarniczych. Kiedy inny użytkownik zapytał, dlaczego ich bajgiel Cinnamon Crunch zawsze ma smak cebuli, pracownik był szczery. „Piekarz mógł upiec je na tej samej tacy, co bajgle wszystko, albo zapomnieli zmienić rękawiczki” – wyjaśniali. Słuchaj, bajgle w Panera są oczywiście smaczne, ale kto chce bajgla cynamonowego z czosnkiem lub cebulą podawanego do kawy? Nikt, oto kto.




Kategorie Jak Opinie telewizja