Cukierki Reese w rankingu najlepszych do najgorszych

kubki z masłem orzechowym

W 1928 r. Harry Burnett Reese wprowadzony Kubki z masłem orzechowym Reese na amerykański rynek słodyczy w ramach H.B. Duży asortyment firmy Reese Candy Company. Teraz, 92 lata później, produkty Reese są częścią Hershey rodziny i pojawiły się jej słynne filiżanki z masłem orzechowym ogromna linia produktów , w tym słodycze, produkty do pieczenia, pasty do smarowania, a nawet słoiki masła orzechowego inspirowanego Reese's, które można wykorzystać do wszystkiego, od najbardziej dekadenckich kanapki z masłem orzechowym i galaretką do kreatywnych projekty pieczenia z masłem orzechowym .


Są nawet sezonowe faworyty, na które niektórzy fani czekają przez cały rok, takie jak potworne, zielone odcienie Puchary Franken dla Halloween , a ulubiona linia fanów Jajka Reese który wychodzi w sam raz na Wielkanoc. Koniec lat 80. przyniósł nam telewizor kampania reklamowa głosząc, że „nie ma złego sposobu na zjedzenie Reese's”, ale faktem jest, że niektóre cukierki Reese są po prostu lepsze niż inne. Chociaż nie jest to całkowicie wyczerpująca lista, uszeregowaliśmy tutaj niektóre z najpopularniejszych cukierków Reese, od najlepszych do najgorszych.1. Kawałki Reese

Reese Instagram

Może cię zaskoczyć, że najlepsze cukierki Reese's nie są w rzeczywistości jednym z charakterystycznych, wypełnionych masłem orzechowym czekoladowych kubków, ale raczej skromnym i wszechstronnym Kawałki Reese . Te maleńkie bryłki słodyczy z masłem orzechowym są pokryte pomarańczową, żółtą lub brązową skorupką cukierka i bardzo łatwo jest je zjeść garściami. Jedną z rzeczy, które odróżniają Reese's Pieces od reszty linii produktów (i tym, co czyni je ogólnie najlepszymi) jest fakt, że w rzeczywistości nie są one wykonane z tego samego nadzienia, co Reese's Peanut Butter Cups.
Zamiast tego centra Reese's Pieces są w rzeczywistości wykonane z substancja z mączki z orzeszków ziemnych opracowany przez Hershey's, który ma naśladować teksturę (ale nie smak) czekolady. Jest znacznie mniej słodkie niż typowe nadzienie Reese's i zawiera bardziej lekko pikantny smak orzechów ziemnych. To, w połączeniu z faktem, że w Reese's Pieces nie ma czekolady, wyróżnia je. Zdobywają również nasz numer jeden w rankingu ze względu na swoją wszechstronność. Kawałki Reese's są pyszne same w sobie, ale są również doskonałe na lodach, zmieszane z koktajlem mlecznym, zapiekane w ciasteczkach lub brownie i w prawie każdej innej aplikacji, o której możesz marzyć.

2. Ujęcie Reese'a 5

Reese Instagram

Hershey's Take 5 Bar zawsze był świetnym cukierkiem ze względu na sposób, w jaki łączy słodycz i słony, chrupiący i ciągnący się, aby stworzyć idealnie harmonijną równowagę tekstury i smaku. Mimo że batony Take 5 dosłownie zawsze były pełne masła orzechowego Reese, w 2019 roku Hershey postanowił zmienić nazwę batona na Reese's Take 5 po degustatorzy podobno oszaleli? podczas testu nowego opakowania marki Reese's.Reese's Take 5 to prawdopodobnie najlepsze zastosowanie charakterystycznego nadzienia z masłem orzechowym Reese. Ponieważ jest równoważony przez chrupiące, słone precle i orzeszki ziemne, jedwabisty karmel i mleczną czekoladę Hershey's, słodycz masła orzechowego po prostu działa lepiej. Reese's Take 5 to odpowiednik bajgla, który jest batonikiem, i jest równie doskonały. Jest również dostępny w rozmiarach standardowych, przekąskowych i king size, więc zawsze znajdziesz batonik Take 5, który idealnie zaspokoi Twoje zachcianki.

sieci restauracji zamykają się w 2021 r.

3. Cienka Czekolada Reese's THiNS

Reese Facebook

W marcu 2018 r. Ogłoszono Hershey że cieńszy kubek z masłem orzechowym Reese miał zostać dodany do asortymentu produktów. Twórcy cukierków założyli, że konsumenci czuliby się lepiej, jedząc cieńszą czekoladową filiżankę z masłem orzechowym, i chociaż może to być prawdą, ale nie musi, powodem, dla którego oceniamy je tak wysoko, jest fakt, że stosunek THiNs czekolady do nadzienia z masłem orzechowym jest po prostu lepszy niż w standardowym kubku Reese.Ponadto skorupka z ciemnej czekolady znacznie lepiej radzi sobie ze słodkim, lekko ziarnistym nadzieniem z masła orzechowego. To jest kubek z masłem orzechowym Reese dla dorosłych. To wyrafinowane. Praktycznie aż prosi się o nieironiczne umieszczenie na ser i deskę do wędlin na następnym eleganckim przyjęciu koktajlowym. To także czyni przełożonym S'mees (to s'więcej wykonane z kubka Reese'a dla niewtajemniczonych), po raz kolejny dzięki cieńszej, łatwiej topliwej konstrukcji. Ogólnie uważamy, że jest to najlepsza oferta kubków z masłem orzechowym Reese.

4. THINS White Creme Reese

Reese Facebook

Zwróć uwagę, że nazywają się one „Białym kremem”, a nie „Białą czekoladą”, co jest ważne, ponieważ firma został faktycznie pozwany w pewnym momencie za „fałszywe przedstawienie białej czekolady” na etykiecie produktu, według TODAY. Biała czekolada ma tak wielu hejterów że wiele osób nawet nie uważa, że ​​to naprawdę czekolada, więc zmiana nazwy była prawdopodobnie tylko pomocną taktyką marketingową, oprócz uzasadnionej z prawnego punktu widzenia decyzji.

Gładki biały krem, który otacza nadzienie Reese, jest zrobiony z masła kakaowego, cukru i , garść innych dodatków o których wolelibyśmy nie myśleć za dużo, bo są absolutnie pyszne. Cieńszy profil ponownie zapewnia lepszy stosunek nadzienia do masła orzechowego i kremową konsystencję białego kremu, który jest słodki, ale nie także słodki, bardzo ładnie współgra z nadzieniem. Podobnie jak gorzka czekolada jest to bardziej wyrafinowany produkt Reese i zdecydowanie bardziej nabyty smak.

5. Maczane Precle Reese

Reese Facebook

Jak bardziej smaczna wersja batonika Reese's Take 5, Maczane Precle Reese połącz chrupiące, słone mini precle, które są zanurzone w cukierkowej polewie z masła orzechowego i posypane polewą z mlecznej czekolady. Nie ma tu żadnego nadzienia z masła orzechowego Reese, a to nie jest złe. Zamiast tego możesz naprawdę rozkoszować się faktem, że jesz chrupiącą przekąskę z odrobiną smaku Reese.

czy skórka ziemniaka jest jadalna?

Połączenie smaków uzależnia, nawet jeśli powłoka cukierka ma nieco sztuczny posmak. Jedną z najlepszych rzeczy w tych produktach, w porównaniu z innymi produktami Reese, jest fakt, że tutejsze masło orzechowe jest gładki , podczas gdy tekstura nadzienia stosowanego w cukierkach z masłem orzechowym może być bardziej ziarnista. Zanurzone precle otrzymują również dodatkowy punkt za wszechstronne składniki, a także przekąski. Podobnie jak Reese's Pieces, możesz upiec z nimi i użyć ich jako dodatków do lodów i koktajli mlecznych lub dodatków.

6. Czekolada mleczna ThinNS Reese

Reese Facebook

Jeśli masz ochotę na klasyczne połączenie mlecznej czekolady Hershey's i nadzienia z masłem orzechowym Reese's, uważamy, że cienka wersja jest w rzeczywistości najlepszą iteracją. Podobnie jak w przypadku innych cienkich smaków, proporcje są tutaj lepsze, więc zamiast przytłaczać, nadzienie z masłem orzechowym stanowi przyjemny kontrapunkt dla klasycznej mlecznej czekolady Hershey's.

Według oficjalnej strony internetowej Reese, linia kubków z masłem orzechowym THiNs jest pełna 40 procent cieńszy niż oryginalny kubek Reese o standardowym rozmiarze, co jest dość znaczącą różnicą. W tym formacie znajdziemy nie tylko najbardziej zrównoważony profil smakowy, ale także przyjemniejszą konsystencję. Cieńsza polewka czekoladowa ma więcej kłapnięcie niż rozwalić , która jest najlepszą częścią klasycznej mlecznej czekolady Reese's THiN. Ma satysfakcjonującą chrupkość, gdy się w nią wgryziesz, co nie różni się od chips ziemniaczany , z wyjątkiem tego, że jest to kubek z masłem orzechowym – więc lepiej.

7. Kubek z masłem orzechowym Reese's bez opakowania

Reese Facebook

Kolejny produkt Reese, który jest szczególnie dobry, ponieważ jest zarówno samodzielną przekąską cukierkową, jak i składnikiem mającym wiele zastosowań kulinarnych, Kubek z masłem orzechowym Reese's bez opakowaniarap to jedna z najlepszych iteracji kubka Reese'a. Są to malutkie, malutkie filiżanki z masłem orzechowym, które prawdopodobnie będziesz jadł garściami.

Ponownie, mają naprawdę dobrą równowagę między nadzieniem z masła orzechowego i mleczną czekoladą w tym formacie, gdzie żaden smak nie przytłacza drugiego. Nie są tak satysfakcjonujące jak THiNS, ale jeśli zamrozisz mini Reese, otrzymasz kolejną uroczą przekąskę. Można ich używać do pieczenia mniej więcej w taki sam sposób, w jaki używa się kawałków czekolady. Jeśli jesteś naprawdę ambitny w kuchni, nie ma lepszego dodatku do domowe lody niż malutki kubek z masłem orzechowym Reese.

8. Oburzające Reese

Reese Facebook

Oburzające Reese to spin-off popularnego batona Reese's Nutrageous, do którego przejdziemy za chwilę. Hershey zadebiutował w Outrageous w 2018 wraz z konkursem w mediach społecznościowych, w którym fani marki mają pokazać swoją miłość do Reese's, zamieszczając zdjęcia z hashtagiem #ReesesOutrageous w celu wygrania darmowych cukierków. Batonik Outrageous ma tę samą podstawę co Nutrageous — klasyczne nadzienie z masłem orzechowym Reese, które jest zawijane w karmel — i zmienia wszystko, nabijając batonik malutkimi cukierkami Reese's Pieces, aby dodać smaku i chrupkości masła orzechowego, zanim pokryjesz całość polewę z mlecznej czekolady.

Jeśli naprawdę kochasz masło orzechowe, jest to prawie idealny batonik. Uwielbiamy podwójne szaleństwo klasycznego nadzienia Reese's w połączeniu z bardziej kremowym nadzieniem Reese's Pieces, a chrupiąca jakość cukierkowej polewy Reese's Pieces jest niesamowicie satysfakcjonująca.

9. Reese's NutRageous

Reese Instagram

To jeden z tych przypadków, w których oryginał jest naprawdę dobry, ale tylko nieco mniej dobry niż współczesny spinoff. Wejdź do Reese's NutRageous, który był wydany w 1994 roku . To jest batonik, który ma trochę kryzysu tożsamości. Kiedy po raz pierwszy zadebiutował, według Snackhistory.com, został nazwany „Acclaim”, co nie do końca oddaje rozkosz masła orzechowego, jaką naprawdę jest ten batonik. Jednak grupy fokusowe złożone głównie z dzieci nie zareagowały dobrze na oryginalną nazwę, więc firma Hershey zmieniła nazwę baru na Reese's NutRageous, który ma znacznie lepszy ton.

NutRageous jest dokładnie taki sam jak Outrageous, ale z prażonymi orzeszkami ziemnymi zamiast Reese's Pieces. W 2014 roku, cztery lata przed debiutem Outrageous, Hershey zmniejszyła NutRageous i zmieniła jego nazwę jeszcze raz jak Nut Bar, który również nie jest szczególnie atrakcyjnym pseudonimem. Jest teraz ponownie dostępny pod tytułem NutRageous, ale znalezienie go może być trochę trudne.

10. Chrupiące kubki Reese

Reese Facebook

DO Chrupiący Kubek Reese bierze wszystko, co ludzie lubią w standardowym Reese's: klasyczne nadzienie i niepowtarzalny smak mlecznej czekolady Hershey's. Ale te kubki z masłem orzechowym mają jeden mały dodatek, który robi dużą różnicę: chrupiące kawałki orzeszków ziemnych. Są one wypełnione chrupiącą wersją charakterystycznego nadzienia z masła orzechowego Reese, więc dla fanów intensywnego smaku masła orzechowego, którzy chcą nieco więcej chrupania i odrobiny więcej soli w ich cukierkach jest to solidny wybór.

najlepsze wody butelkowane do picia

Podoba nam się fakt, że mają one więcej zgryzu niż klasyczne kubki, w których nadzienie może być zbyt miękkie i ziarniste, zwłaszcza jeśli nie jesz cukierków bezpośrednio z lodówki lub zamrażarki. Ten smak nie jest tak głośny, jak niektóre inne filiżanki Reese's, takie jak THiNS lub Reese's Pieces Cup, ale z pewnością warto spróbować kubka z masłem orzechowym.

11. Kubki z masłem orzechowym Reese

Reese Facebook

Dla wielu osób, bez względu na to, jak wiele odmian i produktów typu spin-off może wymyślić firma Hershey, po prostu nie ma nic, co mogłoby się równać z klasyką Kubek z masłem orzechowym Reese . Wypełniony klasycznym nadzieniem z masła orzechowego Reese's i oblany mleczną czekoladą Hershey's, ten klasyczny cukierek nie próbuje być niczym innym niż dokładnie tym, czym jest.

Jest całkiem dobry zaraz po wyjęciu z opakowania, lepiej jest schłodzony w lodówce, a najlepiej, gdy zostanie wyjęty z zamrażarki na minutę lub dwie przed zjedzeniem, ale jak mówią nam reklamy, nie ma złego sposobu na zjedzenie jednego ! Jest to kubek z masłem orzechowym, który stanowił podstawę każdego innego produktu z linii Reese's i za to zasługuje na poważny szacunek. To klasyczna gratka, która od pokoleń zdobywa fanów i nie wykazuje oznak zatrzymania.

dziewczyna harcerki toffi smakowite

12. Miniaturowe kubki Reese

Reese Facebook

Rzeczy dobrych zaciągów na Halloween, miski na cukierki w gabinecie lekarskim i mnóstwo torebek z gadżetami, Miniaturowe kubki Reese są mniejsze niż standardowy Reese's Peanut Butter Cup, ale większe niż Reese's Mini. Te cukierki mają więcej czekolady niż inne filiżanki Reese, co jest dobre lub złe, w zależności od twojej perspektywy. Naprawdę podoba nam się ten stosunek, ale uważamy, że pojedyncze papierowe kubki i opakowania foliowe to relikt minionej epoki, kiedy ludzie mniej dbali o koncepcję odpadów opakowaniowych.

Biorąc to pod uwagę, jest coś niesamowicie satysfakcjonującego w akcie rozpakowywania jednego miniaturowego kubka Reese po drugim. Nostalgia jest zdecydowanie dużym czynnikiem w delektowaniu się tym miniaturowym kubkiem z masłem orzechowym. Nie są tylko mini, są trochę wielkości dziecka, a indywidualne opakowanie może sprawić, że dziecko poczuje się tak, jakby dostało dla siebie cały batonik, ale w rozmiarze porcji, który nie sprawi, że odbije się od ściany przez resztę dnia.

13. Kubki z masłem orzechowym Reese's Pieces

Reese Facebook

Wydany w 2016 roku za pośrednictwem kampanii w mediach społecznościowych, która wydawała się zachęcać młyn plotek fandomu cukierków, Reese's Pieces Peanut Butter Cups biorą klasyczne kubki Reese's z mlecznej czekolady i napełniają je maleńkimi kawałkami Reese's, co daje cukierek w środku. Łatwo zrozumieć, dlaczego niektórzy ludzie kochają ten cukierek, ale niestety może być też trochę zbyt mdły.

Połączenie Reese's Piece i klasycznego Reese's Peanut Butter może działać naprawdę dobrze, gdy zostanie umieszczone w kontekście innego składnika, takiego jak karmel, jak ma to miejsce w przypadku batona Reese's Outrageous. Jednak kiedy jest właśnie masło orzechowe i kawałki Reese's w standardowej skorupce z mlecznej czekolady, profil smakowy kończy się płaski. Chrupkość cukierkowej polewy nie jest szczególnie satysfakcjonująca. Zjedzone w temperaturze pokojowej wszystko może być trochę zbyt miękkie, ale zamroź te kubki z masłem orzechowym, a Reese's Pieces w środku może stać się nieprzyjemnie twardy. To dobry cukierek dla tych, którzy go kochają, ale na pewno nie jest to obowiązkowa pozycja.

14. Laski Reese

Reese Facebook

Laski Reese są mniej więcej ukochanym dzieckiem dwóch klasycznych produktów Hershey's: Reese's Peanut Butter Cups i Kit Kat Bary . Reese's Sticks są pakowane po dwa opakowania i mają dwie warstwy chrupiącego wafelka i nadzienia z masła orzechowego, pokryte mleczną czekoladą Hershey's. To nie jest zły batonik według wyobraźni, ale po prostu nie jest tak dobry, jak zwykły batonik Kit Kat lub kubek z masłem orzechowym Reese.

Warstwy wafla często stają się rozmokłe i nie mają wystarczająco dużo chrupkości, gdy je gryziesz, prawdopodobnie z powodu ich bliskiego sąsiedztwa z masłem orzechowym. Nie dodają też niczego pod względem smaku, więc fakt, że nie mają niesamowitej konsystencji, może sprawić, że ten batonik będzie wyglądał jak poważna pomyłka. Istnieje wiele lepszych produktów Reese, więc prawdopodobnie dobrze będzie pominąć ten jeden.

15. Duży kubek Reese

Reese Facebook

Duży kubek Reese jest w rzeczywistości dość duży. Ważący zaledwie półtora uncji, jest to naprawdę duży kubek masła orzechowego Reese's. W rzeczywistości może być tak duży, że trochę przewraca nam żołądek. Ogromny rozmiar jest prawie zbyt duży, aby większość ludzi mogła się nim cieszyć — bez poważnego bólu brzucha i dokuczliwego uczucia żalu.

Podczas gdy różne mniejsze iteracje klasycznego Reese's Peanut Butter Cup igrają z proporcjami mlecznej czekolady i masła orzechowego w sposób, który ogólnie sprawia, że ​​połączenie smakuje lepiej, Big Cup wypacza wszystko, więc po prostu dostajesz więcej, ale nie lepiej . W dużym kubku Reese's jest zdecydowanie za dużo czekolady, ale jest też zdecydowanie za dużo tego super słodkiego nadzienia z masłem orzechowym. To po prostu nie jest przyjemne. Przekażemy to następnym razem, gdy go zobaczymy.

16. Szybka przerwa Reese

Reese Facebook

Szybka przerwa Reese czuje się jak najlepsza próba Hershey w konkurowaniu z Palec Motyla , ale niestety jest to batonik, który po prostu spada płasko. Fast Break to połączenie nadzienia z masła orzechowego, nugatu i mlecznej czekolady, ale mariaż smaków nie jest harmonijny. W mieszance jest za mało soli, co jest jednym z największych problemów, jakie mamy z tym batonikiem.

Nugat jest bez smaku, gumiasty i przykleja się do zębów w zdecydowanie nieprzyjemny sposób. Kolejnym dużym problemem jest tekstura całego batona. Nie jest ani satysfakcjonująco ciągnący jak baton Trzech Muszkieterów, ani chrupiący i chrupiący jak Butterfinger, a smak masła orzechowego ginie w mieszance składników. Zamrażanie nie poprawia smaku ani konsystencji, a spożywane w temperaturze pokojowej jest w najlepszym razie słabe.

17. Miłośnik masła orzechowego Reese

Reese Instagram

Kubek z masłem orzechowym Reese's Peanut Butter Lover wydaje się być pomysłem, który prawdopodobnie powinien umrzeć podczas jakiejkolwiek burzy mózgów zespołu marketingowego, podczas której został wygenerowany. Tutaj mamy mniej lub bardziej regularny Puchar Masła Orzechowego Reese, który jest wystarczająco dobrym początkiem. Ale potem górna połowa polewy czekoladowej zostaje zastąpiona warstwą kremu z masłem orzechowym.

handlowiec joes oliwy z oliwek

Co dokładnie jest krem z masłem orzechowym? Trudno powiedzieć. Ma smak i konsystencję białego kremu, który jest używany w innych produktach Reese, ale z odrobiną smaku masła orzechowego i dziwnym jasnobeżowym kolorem. Dla prawdziwych miłośników masła orzechowego będzie to szalenie chybione. Smak masła orzechowego nie jest szczególnie wyraźny, nie ma dodatkowej soli, która zrównoważyłaby słodycz cukierka, i nie dzieje się nic ciekawego pod względem tekstury lub chrupania.

18. Czekoladowy Miłośnik Reese

Reese Instagram

Jedną z największych wad Wielkiego Pucharu Reese'a jest fakt, że jest za dużo czekolady. Wejdz do Kubek z masłem orzechowym Reese's Chocolate Lover , co ma na celu pogorszenie tego problemu, biorąc stosunkowo standardową ilość nadzienia z masłem orzechowym Reese i łapiąc go w zbyt dużo mlecznej czekolady Hershey's.

Prawdopodobnie lepiej będzie po prostu kupić batonik mlecznej czekolady Hershey's w starym stylu, a nie tę dziwną tabliczkę czekolady w kostiumie z kubka z masłem orzechowym. Masło orzechowe to zaledwie sugestia. Jest całkowicie przytłoczony podwójną warstwą czekolady, a czekolada niestety po prostu nie smakuje tak dobrze. Zresztą większość ludzi nie o to chodzi w Reese's. W przeciwieństwie do wielu innych batonów Reese, tego nie można ulepszyć, zamrażając go, ponieważ wtedy po prostu otrzymasz ogromny blok mrożonej czekolady.